Doğum günü nasıl en mutlu gün haline getirilir?

erdenet

Hectopat
Bugün benim doğum günüm. Yakınım, arkadaşım veya çevremde herhangi bir insan yok. Ben de kendimi seven ve değer veren biri olarak bu günü yılda en mutlu olduğum gün haline getirmek istiyorum. Zaten yarın da 30 Ağustos olduğu için benim için çifte bayram olacak. Aklımda birkaç plan var ama sizin de tavsiyelerinizi merak ediyorum. Yalnız başıma yapabileceğim ve beni çok mutlu edecek aktivite önerileriniz nedir? Bugün dünyadan tamamen kopmak ve sadece kendimle ilgilenmek istiyorum. Asosyal biriyim, tavsiye verirken bunu göz önünde bulundurun. Evde yapabileceğim aktiviteleri tercih ederim. Aklımda kendi pastamı alıp, oturup kendi başıma yemek var zaten. Filmler izlemek, oyunlar oynamak da yapmayı düşündüklerim arasında ama belki sizin daha yaratıcı ve mutlu edici aktivite fikirleriniz vardır diye sormak istedim. Bu günü benim için en mutlu gün haline getirmek istiyorum.

Öncelikle doğum günün kutlu olsun. Bence evde oturacağına tek başına olsan bile çık dışarı gez. Kendini mutlu hissettiğin yerlere git parklarda otur şehrinde deniz varsa deniz kenarına git yoksa parklarda bahçelerde tur şehri gez. Sonra eve gelincede pastanı yiyebilirsin.

Geri
Yukarı