Doğum Gününün Yalnız Geçmesi

• Konuyu başlatan urn4ga
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 641
İyi geceler sosyal. Doğum günüm bugün. Öyle Snapchat'in rozet zımbırtısından gören 1 2 kişi hariç kimse kutlamadı. Modların bunu düzenlememesini rica ediyorum mesajın anlamı vs korunsun diye. Sosyale girdim kek günü rozetim olmuş. 18'e girdim bu arada. Bir an ağırlık çöktü üstüme. Milleti 12'de girdiği gibi mesaj yağmuruna tutarlar beni kutlayan olmuyor. Doğum gününde hediye aldıklarım acaba bir şeyler alacak mı bana sabahı çok merak ediyorum. Öyle içimi döktüm biraz sosyal. Burası garip şeyler yaşanan bir sosyal ama seviyorum burayı. Bu erkekler duygusuz kanısı gibi bir kanı var ya toplumda. Heh sanırsam bu oluyor o. Duygusuz olmamızı bekliyorlar herhalde ya. Önceki doğum günlerimde olan bir iki bir şeyden dolayı kutlama konusuna sıcak bakamıyordum ama bilmiyorum. Ben bunu bu kadar takmıyorum ama doğum gününe değer veren insanların doğum gününü ben kutladım onlar kutlanıyor herhalde. Yarın unutmazsam yine yazarım buraya. Kaç kişi görür görmez bilmiyorum vallahi öyle içimi döktüm sosyal. Seviliyorsunuz.

Kaç ay geçmiş ama geçmiş doğum günün kutlu olsun. Umarım iyi bir yıl geçirirsin ve sana değer verecek insanlar bulursun.

Kaç ay geçmiş ama geçmiş doğum günün kutlu olsun. Umarım iyi bir yıl geçirirsin ve sana değer verecek insanlar bulursun.
Eyvallah hocam.

Konuya minik bir ek yapıyorum benimde unutmamam için. Okulumda pasta almışlar kısmı vardı ya. Pasta almaları bile bana yeterliydi. Ama asıl nüans şurası ki, bana pastayı alan kişi başkası aynı pastayı başka birinin doğum günü için önerince bktan pasta diyor aynı pastaya. Bu da burada kalsın.

Geri
Yukarı