Doğu'nun en yaşanılabilir şehri neresi?

Babama tayin çıktı ekteki harita da 7.bölge(Bayburt, Sivas gibi iller de var. Ama genel manada 7.bölge) içinki en yaşanılabilir yer neresidir? Havalimanı bulunması iyi olur. Gidince Türkçe ile iletişim kurabileceğimiz ve insan olarak iyi bir yer var mı? Sosyal tesisleri olursa da çok güzel olur. (2.ekte gidebileceğimiz şehirler ve çalışma süreleri var.)

Dosya Ekleri

• IMG-20210209-WA0000.jpg
    IMG-20210209-WA0000.jpg
    117 KB · Görüntüleme: 264
  • IMG-20210209-WA0001.jpg
    IMG-20210209-WA0001.jpg
    169,5 KB · Görüntüleme: 275
Hocam neden Türkçe iletişim kuramayasın? Çok büyük kesim hariç herkes bilir Türkçeyi doğu tarafında. Neden böyle düşündünüz? Diyarbakır önerimdir. Ben de burada yaşıyorum. En misafirperver, en iyi şehirlerden biridir. İnsanımız çok sıcakkanlıdır.
Tamam ben de geleyim, ha bu arada şifre neydi? Lazım olur.

Hocam neden Türkçe iletişim kuramayasın? Çok büyük kesim hariç herkes bilir Türkçeyi doğu tarafında. Neden böyle düşündünüz? Diyarbakır önerimdir. Ben de burada yaşıyorum. En misafirperver, en iyi şehirlerden biridir. İnsanımız çok sıcakkanlıdır.

Sosyal olarak yapılabilecek bir aktivite var mı? Annemle babam 20 sene önce Diyarbakır'da yaşadılar. Çok memnun kalmamışlar sur altında ki ciğerciler hariç.🙃

Hocam biz Erzurum'da oturduk iyiydi ama sizde olmuyor maalesef. ☹️ Erzincan da iyi ama olmuyor.☹️

Hocam bence Güneydoğu iyi olur. Urfa veya Mardin çok iyi olabilir bence. Belki Diyarbakır. Hocam böyle müthiş yemekler var Urfa ve Diyarbakır'da. Mardin de taş evler. Urfa'da Balıklı Göl var. Siz seçin.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı