Doki Doki Literature Club anskiyete yazısı

houmera

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Freelance Grafiker
Bu oyuna baslayacaktim ama oyunun basinda anksiyete falan varsa, kolay etkileniyorsaniz oynamayin falan yazdi. Ben de simdi başladım biraz ilerledim de bu oyunda etkileyecek ne olabilir ki spoilersiz bir sekilde anlatabilir misiniz tarzini?

DDLC hakkında hiçbir fikrin yok, değil mi? :)

Spoiler vermeden söylemek imkansız gibi birşey fakat kısaca masum bir anime oyunu değil. +18 korku öğeleri var diyelim.

Gerici, psikolojik korku oyunu. Bitirmedim ama yaşanan olayları ve sonlarından birini gördüm. Fazla duygusal birisi isen sıkıntı.

Yani evet oyleyim aslinda ama sadece psikolojik korku mu yoksa boyle seslerle birlikte falan geriyor mu?

O oyun benim en büyük travmalarımdan biri, spoiler yemeden hiç bir şey bilmiyorken oynamıştım ve ağzım açık kalıp gözlerimden yaşlar süzüldüğünü hatırlıyorum. İkinci kez bitirmeye cesaret edemedim, oyunu oynayalı iki yıldan fazla süre geçti ama şu an bile karnımda tarifsiz bir ağrı var.

DDLC'yi hiç izlemedin, değil mi? :)

Spoiler vermeden söylemek imkansız gibi bir şey fakat kısaca masum bir anime oyunu değil. +18 korku öğeleri var diyelim.

Hayir oyun hakkinda hiçbir fikrim yok, sadece Sayorinin kendini astigini oyunu arastirirken onerilen aramalar yerinden ogrendim.

O oyun benim en büyük travmalarımdan biri, spoiler yemeden hiç bir şey bilmiyorken oynamıştım ve ağzım açık kalıp gözlerimden yaşlar süzüldüğünü hatırlıyorum. İkinci kez bitirmeye cesaret edemedim, oyunu oynayalı iki yıldan fazla süre geçti ama şu an bile karnımda tarifsiz bir ağrı var.
Cok gerici anlattiniz :D Sizce oynamali miyim?

Genede tarifsiz bir tecrübeydi, durumun varsa DDLC Plus ile oyna çünkü oyun düşündüğünden daha detaylı. Detaylarını normal DDLC ile merak edip keşfetmen biraz daha zor olabilir, spoiler vermeden konuşmak çok zor.

Gene de tarifsiz bir tecrübeydi, durumun varsa DDLC Plus ile oyna çünkü oyun düşündüğünden daha detaylı. Detaylarını normal DDLC ile merak edip keşfetmen biraz daha zor olabilir, spoiler vermeden konuşmak çok zor.

Ya Steam'den indirirken onu da gordum ama yorumlar dahil kimse bir şey anlatmamis fark olarak.

Hayir oyun hakkinda hiçbir fikrim yok, sadece Sayorinin kendini astigini oyunu arastirirken onerilen aramalar yerinden ogrendim.

Cok gerici anlattiniz :D Sizce oynamali miyim?
Ne zaman DDLC editi görsem, DDLC ile alakalı bir şey okusam yada o dört kızdan birinin fotoğrafını görsem tüylerim ürperir, gözlerim dolar ve boğazım düğümlenir. Hiç bir oyundan bu kadar etkilenmedim ama DDLC gerçekten... Anlatamıyorum bile.

Geri
Yukarı