Doktor Raporu ile Devamsızlık Sınırı Arttırılır mı?

tarathieel

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Dedemin hastalığı yüzünden oldukça fazla devamsızlık yapmak zorunda kaldım. 28.5 gün şuan. Acaba doktordan rapor vs. alarak bu 30 günlük sınırı yükseltmenin yolu var mı? Şuan bacağım kopsa bile gene gitmek zorundayım okula, korkuyorum sınıfta kalmaktan.

Selam. Dedemin hastalığı yüzünden oldukça fazla devamsızlık yapmak zorunda kaldım. 28.5 gün şu an. Acaba doktordan rapor vs. alarak bu 30 günlük sınırı yükseltmenin yolu var mı? Şu an bacağım kopsa bile gene gitmek zorundayım okula, korkuyorum sınıfta kalmaktan.

Özel mazeretleri olduğu sürece ( cenaze, ciddi sağlık problemleri, psikolojik problemler, ailevi meseleler) vs. bu gibi durumlarda ailen ile birlikte müdür yardımcısı ile konuşmaya gidin ve durumu izah edin. Eğer gerçekten mantıklı bir sebebiniz varsa yardımcı olacaklardır. Bizim okulda kendi sorunları nedeniyle devamsızlık yapan çok vardı. Her gün aileleri görüşmeye geliyordu. Çocuklar sene sonunda yine geçiyordu.

Kaçıncı sınıfsın? Bunu okul idaresi ile konuşman lazım. Doktor raporu bu sınırı arttırmaz.
10. sınıfım.
Özel mazeretleri olduğu sürece ( cenaze, ciddi sağlık problemleri, psikolojik problemler, ailevi meseleler) vs. bu gibi durumlarda ailen ile birlikte müdür yardımcısı ile konuşmaya gidin ve durumu izah edin. Eğer gerçekten mantıklı bir sebebiniz varsa yardımcı olacaklardır. Bizim okulda kendi sorunları nedeniyle devamsızlık yapan çok vardı. Her gün aileleri görüşmeye geliyordu. Çocuklar sene sonunda yine geçiyordu.
Anladım, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı