Doktorların bana yaptığı saygısızlık

Cobra Tate

Hectopat
Benim çok zor bir geçmişim var. Doktorlara ben özelim ölmeliyim dedim depresyondasın diye geçiştirdiler. Sanki diğer basit sorunları olan insanlardanmışım gibi antidepresanlar, antipsikotikler verdiler hiçbir şeye yaramadı. Milletin o almak için yalvardığı benzodiapinlerden (rivotril, xanax, tranco buscas, diazepam)'ı da en yüksek dozlarda kullandım. İlk başlarda iyi hissettirdi sonra eskisi gibi oldu. 600mg lyrica bile kullandırttılar. Bana düzeleceksin diye söz verdiler depresyondasın geçecek dediler ne oldu? İldeki 3 doktor da sürekli yeni ilaç istiyorsun en yüksek dozda en iyi ilaçları kullanıyorsun dedi 3'ü de reddetti tedavimi. Resmen öl, intihar et dediler. Böyle bir şey olabilir mi? Gidecek psikiyatri bile kalmadı. İlaç bile yazdıramıyorum ki yaramıyorlar zaten kaldım ortada. Madem baştan haklıydım tedavimin çözümü yoktu neden o kadar oyaladınız... Ne yapacağım ben şimdi? Okula da gidemiyordum zaten bu sene okulda da kaldım. Çaresizim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabret. Düzelmesi zaman alabiliyor. Ayrıca sadece ilaçlara güvenme kendin de savaş. Zor biliyorum ama biraç yıl zorlan. İnan birkaç yıl hemen geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diger insanlara yaptigin saygisizlik.
25mg sertralinle düzelmiyorum ben.

3mg xanax, 4mg rivotril, 30mg diazepam, 600mg lyrica alsalar bayılacak insanlar. Bunlar bende yaramıyor. Doktorlar kovuyor. Bu psikiyatri biliminin sahteliğidir. Ben ilaçları şu an bıraktım. Psikiyatrik hastalara da bakarsanız hepsinin annesi kapalı veya ailesi muhafazakardır. Doktorlar da kapalıdır. İlaç şirketleri doktora hediye gönderir para gönderir doktorlar ona göre ilaç verirler. Psikiyatri maaşlarının belli bir kısmı da ilaç şirketlerinden. Bir etken maddeyi 10 farklı adda pazarlarlar. Bu ilaçlar zehir içmeyin. Ben içtim hayatım daha da karardı. Ha simya ha burçlar ha psikiyatri. Lanet olsun bu yalana inandığıma.

Benim çok zor bir geçmişim var. Doktorlara ben özelim ölmeliyim dedim depresyondasın diye geçiştirdiler. Sanki diğer basit sorunları olan insanlardanmışım gibi antidepresanlar, antipsikotikler verdiler hiçbir şeye yaramadı. Milletin o almak için yalvardığı benzodiapinlerden (rivotril, xanax, tranco buscas, diazepam)'ı da en yüksek dozlarda kullandım. İlk başlarda iyi hissettirdi sonra eskisi gibi oldu. 600mg lyrica bile kullandırttılar. Bana düzeleceksin diye söz verdiler depresyondasın geçecek dediler ne oldu? İldeki 3 doktor da sürekli yeni ilaç istiyorsun en yüksek dozda en iyi ilaçları kullanıyorsun dedi 3'ü de reddetti tedavimi. Resmen öl, intihar et dediler. Böyle bir şey olabilir mi? Gidecek psikiyatri bile kalmadı. İlaç bile yazdıramıyorum ki yaramıyorlar zaten kaldım ortada. Madem baştan haklıydım tedavimin çözümü yoktu neden o kadar oyaladınız... Ne yapacağım ben şimdi? Okula da gidemiyordum zaten bu sene okulda da kaldım. Çaresizim.
Bence sende depresyon yerine narsizm var ama, kullandığın ilaçları kullanmayı bırakıp satmaya başlarsan depresyondan çıkarsın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı