Doku yerleştirilirken görüntü belleğinde yer kalmadı! Hatası

eakpina

Hectopat
Merhabalar,

Doku yerleştirilirken görüntü belleğinde yer kalmadı! Ekran kartının gereken minimum belleğe sahip olduğundan emin ol, çözünürlüğü düşürmeyi veya açık olan diğer programları kapatmayı dene. Çıkılıyor.

Diye bir hata alıyorum sebebi nedir sizce?

i3 8100 işlemci.
1060 6 GB 192 Bit ekran kartı.
8 GB RAM.
500GB SSD 1 TB HDD.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    268,9 KB · Görüntüleme: 627
Tüm açıklama hata mesajında yazıyor zaten. Oynadığın oyun ekran kartının sahip olduğu belleğin tamamından fazlasını kullanmaya çalışıyor. Bu yüzden oyundan çıkıyor. Dediği gibi ayarları kıs veya çözünürlüğü düşür.

Tüm açıklama hata mesajında yazıyor zaten. Oynadığın oyun ekran kartının sahip olduğu belleğin tamamından fazlasını kullanmaya çalışıyor. Bu yüzden oyundan çıkıyor. Dediği gibi ayarları kıs veya çözünürlüğü düşür.

6 gb ram olunca bence yeterli diye düşünmüştüm ama teknoloji baya ilerliyor artık bunlar bile yetersiz tekrar teşekkür ederim herkese :)

iyi günler bu sorun bendede var çözümünü buldunmu
6 gb ram olunca bence yeterli diye düşünmüştüm ama teknoloji baya ilerliyor artık bunlar bile yetersiz tekrar teşekkür ederim herkese :)
bendede aynuı sorun var yardım cı olurmusunuz
Merhabalar,

Doku yerleştirilirken görüntü belleğinde yer kalmadı! Ekran kartının gereken minimum belleğe sahip olduğundan emin ol, çözünürlüğü düşürmeyi veya açık olan diğer programları kapatmayı dene. Çıkılıyor.

Diye bir hata alıyorum sebebi nedir sizce?

i3 8100 işlemci.
1060 6 GB 192 Bit ekran kartı.
8 GB RAM.
500GB SSD 1 TB HDD.
aynı hata bendede oluyo çözümünü buldunmu ben bulamadım yardımcı olabılırmsın

Kanka öylede kuzenim 750 MB VRAM dan oynuyo ben 2 gb bana hata veriyo ona vermiyo grafiklerin dördünde düşükte

Geri
Yukarı