Dokunarak Ekranı Açılan Akıllı Saat Önerisi

Zymnax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
En fazla 1800₺, olmadı 2000₺'ye kadar; dokunarak ekranı açılabilen (çift veya tek dokunma fark etmez) akıllı saat arıyorum.

iPhone ile kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei Watch Fit 2 ve GT2 kullandım. AoD açık değilken çift tıklayarak ekran açılmıyordu ve bileği çevirerek ekran açma olayı gerçekten hiç kullanışlı değil. Bu saatin de özellikleri Huawei GT2'ye benziyorsa dokunarak açma özelliği yoktur muhtemelen. Kullanan varsa ve aydınlatırsa sevinirim.

Redmi watch lite 2 ekrana çift dokunarak açılıyor. Avuç içi ile kapatınca da kapanıyor. Fiyat 900 - 1100 arası, bilgine.
LCD ekran olmaması tercihim olur ancak fiyatı çok çekici geldi. Amoled bir alternatif bulamazsam bunu alabilirim. Teşekkürler.

Saatini ne için kullanacaksın? Beklentin ne?
Düzenli spor yapan biri değilim. Uyku takibi, nabız takibi ve adım sayacı düzgün çalışsın yeterli. Bununla birlikte telefonum yanımda değilken bile bluetooth kulaklıklar ile müzik dinlememi sağlayabilirse tadından yenmez; ancak bu bütçede hem iOS uyumlu hem de bu özellikte bir saat yoktur tahminimce.

adım sayacı düzgün çalışsın yeterli. Bununla birlikte telefonum yanımda değilken bile bluetooth kulaklıklar ile müzik dinlememi sağlayabilirse tadından yenmez; ancak bu bütçede hem iOS uyumlu hem de bu özellikte bir saat yoktur tahminimce.
İsterseniz bu işi ucuza halledebilirsiniz. Xiaomi mi band 6 alabilirsiniz. Neredeyse söylediğiniz her şeyi yapabiliyor, bir tek telefon olmadan müzik dinleyemezsiniz.

İsterseniz bu işi ucuza halledebilirsiniz. Xiaomi mi band 6 alabilirsiniz. Neredeyse söylediğiniz her şeyi yapabiliyor, bir tek telefon olmadan müzik dinleyemezsiniz.

Bileklik istemiyorum. Dikdörtgen veya yuvarlak ekranlı bir ürün istiyorum, o sebeple akıllı saat olarak arıyorum.

Redmi Watch 2 Lite beklentilerimi karşılayacak bir ürün fakat ekranı inanılmaz saçma bir şekilde asimetrik. Alttaki boşlukla üstteki boşluk arasında bayağı fark var. Rahatsız edici duruyor.

Örneğin şu fotoda belli oluyor. Cidden itici görünüyor:

Dosya Ekleri

• asdasdasd.png
    asdasdasd.png
    219,3 KB · Görüntüleme: 26
Siyah fonlu bir arayüz seçilirse hiç öyle durmuyor. Bu arada ekran amoled değil ama renkler ve siyah tonu başarılı. Amoled dense inanırdım. GPS i inanılmaz kuvvetli. Market içi gezdiğim reyonları bile gösteriyor. Daha önceki saatlerimde kapalı alana girince GPS kopup dışarı çıkınca devam ediyordu. Ben özellikle bisiklet sürüşlerimde haritalandırması ve detaylandırması için kullanıyorum. Fiyatı kalitesinin çok ötesinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı