Dokunmatiği çalışmayan J7 telefondan veri kurtarma

Aynı model bir telefonla yan yana koyup, dene yanıl yöntemi ile bir yol bulmanız gerekiyor. Öncelikle kurtarmak istediğiniz veriler nedir?

Eğer çok önemli ise veriler, script yazıılıp USB hafıza ile hata ayıklama açılabilir belki. Uzun ve bilgi isteyen bir işlem.

Bir de şu şekilde, sürekli SS alarak yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hata ayıklama açılınca o görüntü aktarma programını tekrar denersin.

Drive yedeği açık değildi ancak yerel yedek günlük açıktı whatsapp için
Pc ye takmayı denedim ancak telefonda şarj sesi geliyor ama dosyalara erişemiyorum çünkü izin veremiyorum
Screenshot_20220323-010921.jpg

Hocam dokunmatik çalışıyor ama görüntü alamıyoruz. Telefon yine de ekrana veri aktarmaya çalışıyor. Nereye dokunursanız algılıyor olmalı. Ben telefonumda bağladığımda bu geliyor. Sizin de böyle onay kutusu geliyorduysa. "evet" olan yeri tahmin edip dokunarak denemenizi öneriyorum. Bende ekran kilitliyken onay gelmiyor sizin ekran kilidiniz parmak izi ile açılıyorsa açıp bunu denemeniz. Umarım olur.

Eğer çok önemli ise veriler, script yazıılıp USB hafıza ile hata ayıklama açılabilir belki. Uzun ve bilgi isteyen bir işlem.

Bir de şu şekilde, sürekli SS alarak yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hata ayıklama açılınca o görüntü aktarma programını tekrar denersin.
Dosyalara erişemiyorum pc den zaten??

@Volkan S e gene benim dediğim yere denk geliyor. Kahinlik yapılması gerekiyor. Cidden telefonun neresinde ne olduğunu görmeden seçeneklerin seçilmesi gerekiyor. Ekran muhtemelen AMOLED'dir. Ekran değişimi de pahalıdır. Wp için bir yol bilmiyorum ama tek yol kahinlik. Yani kahinlikten kastım daha çok nereye bastığını görmeden görmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı