Dokunmatik ekran için Linux tavsiyesi

Unavailableuser

Megapat
Makaleler
2
Iconia W700 (I3 Işlemci 4GB Ram) tabletimde Windows 10 ve Android dual boot şeklinde kullanıyorum. Yanına birde Linux kurup denemek istiyorum. Dokunmatik desteği için yapmam gereken bir şey var mı? Pencere üstünde ki Kapat Büyüt gibi ikonların küçük olduğunu gördüm büyütme imkanımız var mı? Ve en önemlisi yazı yazma yerine dokunduğumda sanal klavye otomatik açılabiliyor mu?

Debian tavsiye ederim. Kendiliğinden ekran klavyesi var mıydı hatırlamıyorum ama yoksa da kurarsınız. Onun dışında dediklerinizin hepsi var.

Debian tavsiye ederim. Kendiliğinden ekran klavyesi var mıydı hatırlamıyorum ama yoksa da kurarsınız. Onun dışında dediklerinizin hepsi var.
Deepin kurdum dostum ama menu gecisleri falan cok kasiyor. Hangi driveri secmem gerekiyor?
DeepinScreenshot_select-area_20190626224611.png

Dostum kaynak tüketimi sorun değil 4GB Ram var Linux için zaten yeterli. Sorun Linux'te iken tablet uyku moduna geçmiyor aynı sorun Hackintosh ve Android X86'da da oldu. Windows 10 harici sistemler %100 uyumlu olmuyor maalesef tablette.

Dostum kaynak tüketimi sorun değil 4 GB RAM var Linux için zaten yeterli. Sorun Linux'te iken tablet uyku moduna geçmiyor aynı sorun Hackintosh ve Android X86'da da oldu. Windows 10 harici sistemler %100 uyumlu olmuyor maalesef tablette.

Hocam konuyu hortlattım ama bende aynı konudan muzdaribim sistemim yeni bir sistem imzamda yazıyor siz hangi sürümü kurdunuz acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı