Dokunmatik monitör alınırsa dokunmatik olur mu?

Hoş bir deneyim olmuyor, dokunmatik laptop kullanıyorum ve bu dokunmatik hiç kullanışlı değil.

Eger Waveshare alip kullanirsa elinin altinda 2. ekran olarak kullanmasi gerekir. Touchpad, Photoshop gibi uygulamalarda renk panelini kullanma, Youtube videosu izleme, oyun icindeyken sıcaklık ve kullanim orani gibi islevlerde kullanabiliyorsunuz. Yani laptopun ekrani gibi kisitli hareket etmiyor. Bunu kablonun yettigi her yere goturebiliyorsunuz. Bence boyle yaparsa dokunmatik ekrandan istedigi verimi alir.

Eger Waveshare alip kullanirsa elinin altinda 2. ekran olarak kullanmasi gerekir. Touchpad, Photoshop gibi uygulamalarda renk panelini kullanma, Youtube videosu izleme, oyun icindeyken sıcaklık ve kullanim orani gibi islevlerde kullanabiliyorsunuz. Yani laptopun ekrani gibi kisitli hareket etmiyor. Bunu kablonun yettigi her yere goturebiliyorsunuz. Bence boyle yaparsa dokunmatik ekrandan istedigi verimi alir.
Bunun için Waveshare ekranına gerek yok, bildiğimiz tablet/telefonları Spacedesk ile kullanabilir. Onu da denedim, gecikmelerden dolayı biraz sıkıntı yaşanıyor ama yine de gereksiz buldum. OSD olarak kullanılır ama dokunmatiği yine kullanamadım bir türlü.

Bunun için Waveshare ekranına gerek yok, bildiğimiz tablet/telefonları Spacedesk ile kullanabilir. Onu da denedim, gecikmelerden dolayı biraz sıkıntı yaşanıyor ama yine de gereksiz buldum. OSD olarak kullanılır ama dokunmatiği yine kullanamadım bir türlü.

Waveshare deme sebebim direk HDMİ baglantisi ile kullanilabilir oldugundandir. Boylece gecikme vs daha az oluyor. Yoksa telefon veya tabletlerle de harika oluyor. Fakat sizin de dediğiniz gibi gecikmeler oluyor. Ben bir tanıdığıminda kullanmistim. Photoshop’ta renk paletini vs direk oradan seçiyordu. OSD olarak kullanilmasi da bir arti ayni zamanda. Bence kullanilmasi mantikli. Ama bu benim görüşüm. 😁

Soruyu anlamadım. Monitör dokunmatik alıyorsunuz. Zaten dokunmatik. Dokunmatik olur mu ne demek ya?

Yeni konular

Geri
Yukarı