RTX 4070 için monitör önerisi

Bütçe
14.000
@Saint Lucia

2K değil dostum.

ASUS kötü değil ama monitör(yeni modelleri hariç) ve laptop işini yapamıyorlar muadillerine baktığımız zaman daha iyi seçenekler var.

Attıklarımız eski mi?

Al sana 2K.

ASUS yerine neden bunu almalıyım ASUS da NVIDIA G-Sync desteği var?

Ölü piksel biraz şans işi. Aynı fiyat bandında güzel bir örneğin var mıdır?

Evet şans işidir ama bazı markalarda daha çok gözüken bir problem.
Bu VA panel.
Bu IPS olanı.

2K/240Hz mi bakıyorsunuz? 2K/165Hz mi bakıyorsunuz?
240Hz seçeneğinde IPS olarak baktığınız ASUS ve son önerilen HP harici yok.
ASUS'dan uzak durmaya gerek yok. Lakin ilk seçenekler arasına girmiyor. TUF'ların yazılımları kötü. B-C sekmenti ürünler.

240Hz zorunlu değilse 2 monitör bırakacağım. Zorunluysa o fiyata Asus'u alın. Ucuzken değerlendirilebilir.

2K/240Hz mi bakıyorsunuz? 2K/165Hz mi bakıyorsunuz?
240Hz seçeneğinde IPS olarak baktığınız ASUS ve son önerilen HP harici yok.
ASUS'dan uzak durmaya gerek yok. Lakin ilk seçenekler arasına girmiyor. TUF'ların yazılımları kötü. B-C sekmenti ürünler.

240Hz zorunlu değilse 2 monitör bırakacağım. Zorunluysa o fiyata ASUS'u alın. Ucuzken değerlendirilebilir.

FPS benim içn önemli olacak oynayacağım bazı oyunlar 200+ FPS alacağım için 240Hz düşündüm aynı klasmanda 240Hz olur ve attığınız monitörün benim dediğim ASUS ile arasındaki farkları kaba taslak söylerseniz sevinirim neden onu almalıyım?

FPS benim içn önemli olacak oynayacağım bazı oyunlar 200+ FPS alacağım için 240Hz düşündüm aynı klasmanda 240Hz olur ve attığınız monitörün benim dediğim ASUS ile arasındaki farkları kaba taslak söylerseniz sevinirim neden onu almalıyım?

Bu arada sistemim Ryzen 5 7600X - RTX 4070 Super.

Dell ve MSI'ın ASUS'a göre daha iyi renk performansları var.
Özellikle MSI yüksek kontrast oranına sahip. ASUS FPS oyunları için tercih edilir. MSI ve Dell ise daha karma kullanım için tercih edilir.

Özellikle MSI yüksek kontrast oranına sahip. ASUS FPS oyunları için tercih edilir. MSI ve Dell ise daha karma kullanım için tercih edilir.

Ben FPS odaklı oyun oynayacağım için güzel farklı ucuz bir seçenek olsa iyiydi o yüzden şansımı ASUS 2K 240Hz olarak düşündüm aynı fiyat da daha iyi bir performans verecek bir monitör varsa bakarım tabii.

Ben FPS odaklı oyun oynayacağım için güzel farklı ucuz bir seçenek olsa iyiydi o yüzden şansımı ASUS 2K 240Hz olarak düşündüm aynı fiyat da daha iyi bir performans verecek bir monitör varsa bakarım tabii.

Attığınız 2 monitör arasından hangisini tavsiye edersiniz?
Ben MSI 10.700 TL fiyatı ve 180Hz olması ilgimi çekti.
240Hz'den vazgeçtim biraz araştırma yapınca.

MSI 27" MAG 274QRFW 180Hz 1ms markalı monitörü almış bulunmaktayım tavsiye için teşekkürler <3

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı