Dolandırıcı linke basmamama rağmen hesabım çalınabilir mi?

newodys

Decipat
Oyundan biri onu 1V1'de yenersem bedava bir kozmetik vereceğini söyledi. İşin içinde bir şey olduğunu anladım ama yine de 1V1 attım. Yendikten sonra Discord adresini verip eklememi söyledi ben de ekledim. Ekledikten sonra bir link attı buradan kodu gireceksin falan diye ben de inanmayıp istemediğimi belirttim, o da arkadaş listesinden sildi beni.

Bu arkadaş linke basmadığım halde herhangi bir bilgime ulaşamaz değil mi?

Oyundan biri onu 1V1'de yenersem bedava bir kozmetik vereceğini söyledi. İşin içinde bir şey olduğunu anladım ama yine de 1V1 attım. Yendikten sonra Discord adresini verip eklememi söyledi ben de ekledim. Ekledikten sonra bir link attı buradan kodu gireceksin falan diye ben de inanmayıp istemediğimi belirttim, o da arkadaş listesinden sildi beni.

Herhangi bir linke tıklamadıysanız sorun olacağını zannetmiyorum hocam.

Hayır ulaşamaz merak etme eğer dediği yönergelere uysaydın virüs bulaşabilirdi ya da tıkladığın an IP bilgilerine ulaşıp DDoS atardı en fazla hackerların oyunlarda ne işi var :)

Hiç bir şey olmaz engelle gitsin. Hesabını çalabilecek kişi alabilirse bir çok yöntemle alabilir zaten linke gerek kalmaz. Bence engelle geç hayatına devam et problem yok :)

Linki sansürleyip sadece domain kısmını atar mısınız?

Ve o arkadaşı engelleyip geçebilirsin.

Eğer basmadıysanız bir sıkıntı yok.

Tamamdır teşekkürler cevaplarınız için. Forumda linke vs. tıklamadan bazı bilgilerinin ifşalandığını söyleyen kişiler vardı ben de emin olmak için sorayım dedim.

Linki sansürleyip sadece domain kısmını atar mısınız?

Ve o arkadaşı engelleyip geçebilirsin.
Hocam arkadaş mesajı sildi ben istemeyince. Neden istemiştiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzle istersen, reyiz güzel anlatmış.
Hocam şimdi izleyemeyeceğim akşam izleyebilirim ancak, konu ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı