Dolandırıcıda T.C. Kimlik numaram kaldı

Hamsi ismaH

Hectopat
Daha fazla  
Valorant hesabı aldım. Anlamıyorum cidden ben bu adama nasıl güvendim? Hesabı Riot'un sitesinde benim Gmail'e bağladık. Nasıld a çalabildi? Şifreyi değiştirdi? Hesap benim Gmail'ime ait sonuçta. Onay kodu bile gelmedi. Onu geçtim adamda T.C. Kimlik numaram var. Hesabı istemiyorum sadece korkuyorum T.C. Kimlik numaramla kötü bir şeyler yapacak diye 😭

Son düzenleyen: Moderatör:
@Hamsi ismaH T.C Kimlik numaranla çok bir şey yapamaz, rahat ol. Ama hesap satışı ve hesap satın almak zaten Riot Games ve Valorant kullanım sözleşmesine göre yasak. Neden bu sözleşmeleri okumadan ''Kabul et'' tuşuna basıyorsunuz anlamıyorum. Sözleşmede satmayın, dolandırılmayın diye size basa basa söylüyor.

Valorant hesabı aldım. Anlamıyorum cidden ben bu adama nasıl güvendim? Hesabı Riot'un sitesinde benim Gmail'e bağladık. Nasıld a çalabildi? Şifreyi değiştirdi? Hesap benim Gmail'ime ait sonuçta. Onay kodu bile gelmedi. Onu geçtim adamda T.C. Kimlik numaram var. Hesabı istemiyorum sadece korkuyorum T.C. Kimlik numaramla kötü bir şeyler yapacak diye 😭

Hocam kaç yaşındasınız? Valorant hesap satışı hem riot kurallarına uygun değil, hem adam istediği gibi geri alabiliyor. T.C. ile bir şey yapamaz.

Son düzenleme:
Hesap satışının yasal olmadığını bilmiyordum, bende en alta inip kabul ete bastım o tüm yazıları okumadım.
İlk mail adamda olduğu için oradan geri almıştır.

O zaman GameSatış'ta satılan tüm hesaplar geri alınabilir ve bundan insanların haberi yok. İstersek 10 tane Gmail ekleyelim

Geri
Yukarı