Dolandırıcılar vergi borcu ödenmezse savcılığa veeceğini söyledi

ramazanaltun0

Decapat
Daha fazla  
Selam. Telegram'da geziniyordum, Aviator sinyal hilesi diye bir kanal vardı yazdım 250 TL attım. Sonra bana WhatsApp'dan atacaklarını söyleyip numaramı aldılar. Sonrasında telefon numaramdan sorgu yapıp bilgilerime ulaştılar. 643 TL vergi borcunu ödemezsem savcılığa vereceklerini söylüyorlar. Böyle bir şey olur mu? Yardım edin.

Engelle geç. Gerçek bile olsa 643 tl için 50 bin tl masrafa girip avukat dosya vb. kimse uğraşmaz. Onu bunu yolma peşinde olan 1 2 ergenden ibarettir.

Adamlar telegramdam para aliyorlar düsün onlarda kendilerini yakar. Sorgu paneli kullanmakta legal degildir. Her türlü dolandiricilar bir sey yapamzlar.

Selam. Telegram'da geziniyordum, Aviator sinyal hilesi diye bir kanal vardı yazdım 250 TL attım. Sonra bana WhatsApp'dan atacaklarını söyleyip numaramı aldılar. Sonrasında telefon numaramdan sorgu yapıp bilgilerime ulaştılar. 643 TL vergi borcunu ödemezsem savcılığa vereceklerini söylüyorlar. Böyle bir şey olur mu? Yardım edin.
Bir şey yapamazlar. Bunun farklı bir versiyonunu yaparak çok kişi dolandırmışlar. PTT den arıyoruz şu kadar vergi borcu var ödemezseniz şeklinde milleti kandırıyorlar. Engelleyin geçin, uğraşmak istiyorsanız savcılığa verin.

Ama bilgilerim, telefon numaram onlarda şu anda bir sıkıntı oluşturmaz değil mi bu durum. Çünkü sorgu yapmışlar benim babamın dedemin herkesin bilgilerini bana mesaj attılar.

Ama bilgilerim, telefon numaram onlarda şu anda bir sıkıntı oluşturmaz değil mi bu durum. Çünkü sorgu yapmışlar benim babamın dedemin herkesin bilgilerini bana mesaj attılar.
Herkesin bilgisi ortalıkta sürünüyor. Bir şey olmaz. En fazla arayıp arsızlık edip bilmem kim akraban şöyle böyle demeye çalışırlar korkutmak için öyle bir durumda en yakın kolluk birimine git şikayetçi ol.

Herkesin bilgileri zaten ellerinde. Ayak numarasına kadar sorgulayabiliyorlar.

Herkesin bilgileri zaten ellerinde. Ayak numarasına kadar sorgulayabiliyorlar.
Bir şey olacağını sanmıyorum, dolandırıcılar çok uğraşmaz. Yinede soru olursa, savcılığa gidin.

Yeni konular

Geri
Yukarı