[Dolandırıcılık] Birxy'den PS4 Pro 1TB SE/Death kitap aldım

Öncelikle herkese merhaba 2 hafta önce Birxy denen bir siteden PS4 Pro 1TB aldım, ilk başta dolandırıldım falan sandım ama internette sitenin güvenilir olduğunu söylediler. 2 hafta sonra linki elime ulaştı ama ne ulaştı cidden PS4Pro üstelik içinde oyun da var. İnanamadım 2-3 saat oyun oynadım ciddi ciddi PS4 Pro. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz PS4 Pro nasıl 2000 TL olabilir? Bu arada ürün sıfır hiç açılmamış ürünün linkini aşağıya bırakıyorum.

Şansa bakın kenarda desenli koltuk sanırım 2 fotoğrafta aynı yoksa siz Muhammet D adlı arkadaş mısınız dicem de o arkadaş 3 bin TL'ye satıyor. Kendinizi zeki sandınız fakat forumdaki arkadaşları saf sandınız. Şimdi sizi Letgo sitesinde bu ürünü satan kişiye şikayet edeceğim.

Neyse ki şanslısınız ilan sahibi ilanı kapatmış ama Technopat yöneticileri umarım sizi şikayet eder. Bu yalancılık ile burada kalacak hakkınızın olduğunu da sanmıyorum.

Dosya Ekleri

• ps4 pro.JPG
    ps4 pro.JPG
    58,6 KB · Görüntüleme: 80
Şansa bakın kenarda desenli koltuk sanırım 2 fotoğrafta aynı yoksa siz Muhammet D adlı arkadaş mısınız dicem de o arkadaş 3 bin TL'ye satıyor. Kendinizi zeki sandınız fakat forumdaki arkadaşları saf sandınız. Şimdi sizi Letgo sitesinde bu ürünü satan kişiye şikayet edeceğim.
Yazmamam gerekiyor biliyorum ama tam anlamıyla,
Harikasınız.

Hayır bir de bunu teknolojinin kalbinin attığı en önemli forumlarından birinde yapıyorsun. Google'dan fotoğraf bulup bizi dolandırabileceğini mi zannettin cidden? Bu kadar geri zekalı bir dolandırıcının ömrü de kısa oluyor gördüğünüz üzere. Size @Recep Baltaş bileti ile süresiz uçuşlar.

Bir insan dolandırır ama bu kadar mı düşüncesiz olur? Söylediğinizden çok yanlış olup internetten bulduğunuz ilk resmi atıyorsunuz. Bir de 2000₺ yapıp bu konularda fazlaca bilgi sahibi olan bir forumda reklam mı yapıyorsunuz? Yüksek ihtimalle Birxy'nin kurucunun yakınısınız ve daha yaşınız 16 falandır.

Bir insan dolandırır ama bu kadar mı düşüncesiz olur? Söylediğinizden çok yanlış olup internetten bulduğunuz ilk resmi atıyorsunuz. Bir de 2000₺ yapıp bu konularda fazlaca bilgi sahibi olan bir forumda reklam mı yapıyorsunuz? Yüksek ihtimalle buranın kurucunun yakınısınız ve daha yaşınız 16 falandır.

Kurucunun yakını? Arkadaş şu an banlandı :D.

Kurucunun yakını? Arkadaş şu an banlandı :D.

Siz beni yanlış anladınız. Ben Birxy'nin kurucusunun yakını demek istedim :)

Geri
Yukarı