Dolandırıldım mı?

Hocam sitede sorun yok gibi.
Daha ilk kez görünce siteyi şüphelendim de. Sorun olmaz umarım.
@OnePC nedense hiç güvenemedim ben buraya.
Google'dan yorumlara baktım da hep olumlu şeyler falan yazılmış hocam.
Arkadaşlar Merhabalar. Bugün satıcıya mesaj attım, sordum. Ellerinde ayaklık yokmuş. İBAN Numaramı da aldı hatta. Paramı da iade edecekmiş. Dolandırılmadığıma sevindim ama ayaklık bulamadığıma da çok üzüldüm. Monitörümü nasıl kullanacağım hiç bilmiyorum valla. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
Daha ilk kez görünce siteyi şüphelendim de. Sorun olmaz umarım.

Google'dan yorumlara baktım da hep olumlu şeyler falan yazılmış hocam.
Arkadaşlar Merhabalar. Bugün satıcıya mesaj attım, sordum. Ellerinde ayaklık yokmuş. İBAN Numaramı da aldı hatta. Paramı da iade edecekmiş. Dolandırılmadığıma sevindim ama ayaklık bulamadığıma da çok üzüldüm. Monitörümü nasıl kullanacağım hiç bilmiyorum valla. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Son durum nedir hocam? Siteden alışveriş yapmayı düşünüyorum da.

Son durum nedir hocam? Siteden alışveriş yapmayı düşünüyorum da.
Hocam paramı dayım sayesinde alabildim. Hem stokta var diyorlar, sonra da ben sorunca stokta yok diyorlar. Parayı göndermek içinde ustamız gelecekte, yarın göndereceğiz de falan dediler. En son dayıma söyledim. Aradı, konuştu. Hemen gönderdiler.

Muhtemelen hayır. Dolandıracak olsalar stok kontrolü yaptıklarına dair bilgilendirmezlerdi bence.

Ha ürün yerine iade? Olabilir mi olabilir?

Bu sistemi kullanan bir ayakkabı mağazası var nette. Her siparişe elimizde tek bir adet mevcut stok kontrolü yapacağız diyerek bekletiyor. Sonra geri dönüp, hasarlıymış isterseniz başka bir ürün sipariş verin diyor. 1 hafta parayı döndürüyor. Belki bu da öyle bir sistemdir.

Bu sistemi kullanan bir ayakkabı mağazası var nette. Her siparişe elimizde tek bir adet mevcut stok kontrolü yapacağız diyerek bekletiyor. Sonra geri dönüp, hasarlıymış isterseniz başka bir ürün sipariş verin diyor. 1 hafta parayı döndürüyor. Belki bu da öyle bir sistemdir.
Hocam ben mesaj attım kendilerine. Elimiz de 1 Adet stok var dediler. Sonra bir daha mesaj attım. Ne zaman gönderirsiniz diye. Elimizde stok yok dendi. İade istedim. Cevap yazmadılar. Aradım açmadılar, sonra bir daha açtılar. Ustamız gelsin, iadeyi öyle yapacağız dediler. Tamam da siz oranın sahibisiniz. İade için usta ne alaka yani ? Bende tamam dedim. Yine iade edilmeyince dayımla konuştum. O halletti.

Hocam ben mesaj attım kendilerine. Elimiz de 1 adet stok var dediler. Sonra bir daha mesaj attım. Ne zaman gönderirsiniz diye. Elimizde stok yok dendi. İade istedim. Cevap yazmadılar. Aradım açmadılar, sonra bir daha açtılar. Ustamız gelsin, iadeyi öyle yapacağız dediler. Tamam da siz oranın sahibisiniz. İade için usta ne alaka yani? Bende tamam dedim. Yine iade edilmeyince dayımla konuştum. O halletti.

Yani ben bu firmayı tanımıyorum o yüzden çok net konuşmak istemiyorum ama böyle bir sistem var ve bazı firmalar bunu kullanıyor. Sizden parayı alıyor 1 hafta içerde döndürüyor sonra iade ediyor. Bu firma da öyle olabilir ya da gerçekten ellerinde stok kalmadı bilemiyorum.

Geri
Yukarı