Dolandırıldım

Risba

Centipat
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Bugün bir grup keşfettim ve haftada bir kişiye bıçak verdiklerini söylüyorlardı. Orada bulunan hesaplara baktım ve gerçekten de hesaplarında yorumlara yazdıkları bıçaklar vardı. Ben de salak gibi inandım. Sonrasına grupta denilenleri yaptım ve bir bottan istek geldi. Siteye girdim ( CS:GO empire) burada bana yollanılan promo kodu istiyordu ve yazıp girdim ancak bir şey olmadı. Sonrasında yemek yemeye gittim derken geldiğimde bir mesaj gelmişti ve hesabım ele geçirilmişti. Adımı değiştirmişler (76561198335100435) hesap açıklama kısmıma da İngilizce bir şekilde 24 saat içinde eşyalarınızı başka yere takaslamazsanız takas banı yiyeceginiz icin eşyalar envanterinizde kalacak yazıyordu. Ben de korktugum icin başka bir hesabıma takas istegi gönderip eşyalarımı kurtarmak istedim ancak takas yaptığımda eşyalarımın diger hesabıma gelmedigini gördüm şu anda. Ne yapacagımı bilemiyorum 2.500 liralık itemlarım çöp oldu lütfen bir yardım edin :(

Dosya Ekleri

• 2d4ab6f2-6315-420d-95d1-c4b1fdfe7f5c.jpg
    2d4ab6f2-6315-420d-95d1-c4b1fdfe7f5c.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 74
  • d7f9747e-88c5-4e37-a593-d9c64075da33.jpg
    d7f9747e-88c5-4e37-a593-d9c64075da33.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Bugün bir grup keşfettim ve haftada bir kişiye bıçak verdiklerini söylüyorlardı. Orada bulunan hesaplara baktım ve gerçekten de hesaplarında yorumlara yazdıkları bıçaklar vardı. Ben de salak gibi inandım. Sonrasına grupta denilenleri yaptım ve bir bottan istek geldi. Siteye girdim ( CS:GO empire) burada bana yollanılan promo kodu istiyordu ve yazıp girdim ancak bir şey olmadı. Sonrasında yemek yemeye gittim derken geldiğimde bir mesaj gelmişti ve hesabım ele geçirilmişti. Adımı değiştirmişler (76561198335100435) hesap açıklama kısmıma da İngilizce bir şekilde 24 saat içinde eşyalarınızı başka yere takaslamazsanız takas banı yiyeceginiz icin eşyalar envanterinizde kalacak yazıyordu. Ben de korktugum icin başka bir hesabıma takas istegi gönderip eşyalarımı kurtarmak istedim ancak takas yaptığımda eşyalarımın diger hesabıma gelmedigini gördüm şu anda. Ne yapacagımı bilemiyorum 2.500 liralık itemlarım çöp oldu lütfen bir yardım edin :(

Benzeri bana olmuştu. Steam desteğine ticket attım. Sorunu çözdüler, hesabımı geri verdiler. İsterseniz daha detaylı açıklayabilirim nasıl yapacağınızı ve ne olduğunu.

Tamamen sizin hatanız, güvenliğinden emin olmadığınız sitelere bilerek Steam giriş bilgilerinizi vermişsiniz. Burada Steam size envanterinizi geri vermeyecek büyük ihtimalle. Ne yazık ki yapacak bir şey yok, geçmiş olsun.

Açgözlülük iyi değildir arkadaşlar, bazılarımız acı bir şekilde yaşayarak, bazılarımız da bunları görerek anlıyoruz, oyunun en değerli itemlerinden birisi olan bıçağı neden bedava versin ki adam sana?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı