Dolandırılınca nereye başvurulmalı?

Fightermehmet

Centipat
Daha fazla  
Dalga geçecek veya aşağılayacak arkadaşlar uzak durarsa sevinirim. Facebook üzerinden fake bir hesap tarafından dolandırıldım. 500TL ekran kartı için kapora yolladım. Yollarken açıklamaya açıkça gönderdiğim tutarın kapora olduğunu belirttim. Polise mi gitmeliyim yoksa başsavcılığa mı? Yoksa soğuk bir su mu içmeliyim?

Şu konuyu mutlaka okuyun. Geçmiş olsun.

Sanırım polise gitmeniz gerek öncelikle.

Geçmiş olsun gitti o para. 500 TL için kimsenin ilgileneceğini sanmıyorum. Elinizde dekont var ise karşı tarafın iban ve hesap bilgileri de vardır. Yinede siz bir suç duyurusunda bulunun en iyisi.

Dalga geçecek veya aşağılayacak arkadaşlar uzak durarsa sevinirim. Facebook üzerinden fake bir hesap tarafından dolandırıldım. 500TL ekran kartı için kapora yolladım. Yollarken açıklamaya açıkça gönderdiğim tutarın kapora olduğunu belirttim. Polise mi gitmeliyim yoksa başsavcılığa mı? Yoksa soğuk bir su mu içmeliyim?

Hocam geçmiş olsun burası Türkiye ilgilenmezler muhtemelen, en iyisi bir soğuk su için bir dahakine de daha dikkatli olmaya çalışın ( Ama yine de suç duyurusunda bulunun )

Yeni konular

Geri
Yukarı