Küfür eden kişi için nereye başvurulmalı?

MuhammedErdem

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarın çok pahalı olduğunu söyledim küfür etti. Nereye başvurabilirim?

Dosya Ekleri

• asda.png
    asda.png
    24,8 KB · Görüntüleme: 331
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ergen. Bu bir ergen. Doğal habitatı dışına çıkmadığından pazarlığı bilmiyor. Polise gidin, dava açın bu kadar basit. Öyle küfür etmek kolay olmaz. Peşini bırakmayın.

Her ergen bir olmuyor, elbette ahlaklı ergenlerde vardır.

İlk olarak satıcı adama böyle birşey yazman yanlış mal adamın istediği fiyata satar. Pazarlık yapma demiyorum, bunu demen yanlış.
Konuyla ilgili olarak uğraşmana değmez bence ama yine de uğraşacağım diyorsan egm gidebilirsin.

Dostum daha büyük suçlar ülkede umursanmıyor. Sana birisi çıkıp bunları dedi diye ''bence'' kimse umursamaz.
Hocam bizim buradaki polisler affetmiyor. Çok iyiler.
Birisi araba kiralamış, ön tamponu çarpıp düşürmüş. Hemen zorla şiddetle senet imzalatmışlar birde dövüp eve yollamışlar. Bu arkadaşta polise gidiyor ve o dayak atanları, senet yazanları mahkemeye gönderiyorlar. İyi polise denk gelirseniz şanslısınız.

Hocam bizim buradaki polisler affetmiyor. Çok iyiler.
Birisi araba kiralamış, ön tamponu çarpıp düşürmüş. Hemen zorla şiddetle senet imzalatmışlar birde dövüp eve yollamışlar. Bu arkadaşta polise gidiyor ve o dayak atanları, senet yazanları mahkemeye gönderiyorlar. İyi polise denk gelirseniz şanslısınız.
Dostum aynı şey değil ki, bir zahmet ona müdahale etsinler :D

Yeni konular

Geri
Yukarı