Dolap kargo sistemi bilgilendirmesi

Doğukanntr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Dolap uygulaması üzerinden satış yapmayı düşünüyorum. Kargoyu kendim ödemeye ayarlayacağım ama kargoyu ödedikten sonra kod mu geliyor? O kodla mı kargo şirketine gidip kargoyu yolluyoruz? Hangi kargo şirketiyle çalışıyorlar? Beni aydınlatabilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sipariş aldığında sana bir panelde kargo şirketi seçme hakkı veriyorlar. Fakat bazen firmalardan bazıları dolu oluyor atıyorum yurtiçi kullanamıyorsun ptt seçmek zorunda kalıyorsun. Kargo şirketini seçtikten sonra sana bir kod veriyor onu da kargoyu verirken kargo yetkilisine söylüyorsun.

Sipariş aldığında sana bir panelde kargo şirketi seçme hakkı veriyorlar. Fakat bazen firmalardan bazıları dolu oluyor atıyorum yurt içi kullanamıyorsun PTT seçmek zorunda kalıyorsun. Kargo şirketini seçtikten sonra sana bir kod veriyor onu da kargoyu verirken kargo yetkilisine söylüyorsun.

Teşekkür ederim dostum, aydınlandım.
Her kargo için ayrı mı seçiyorsun yoksa hepsi tek mi?
Ayrıca kargo ücretleri yüksek mi? Örneğin AirPods yollasam kaça mal olur?

Teşekkür ederim dostum, aydınlandım.
Her kargo için ayrı mı seçiyorsun yoksa hepsi tek mi?
Her kargo derken anlamadım. Kargo ücretine gelecek olursak ürünü dolabına eklerken sana kargo boyutu soruyor (küçük, orta, büyük) gibi kategorileri var. Sana küçük kargo yetecektir ve fiyatta bahsettiğim ürün ekleme kısmında yazar zaten.

Her paket boyu için farklıdır. Airpods boyutunda bir ürün için 30tl kargo ödüyorsunuz. Bir de ürünlerden kazandığınız paranın 1999₺ ve altındaki ürünlerde %10, 2000₺ üstündeki ürünlerden sabit olarak 200₺ kesiyorlar.

Geri
Yukarı