Dolap siparişi kargoda iptal oldu

rashnikko

Hectopat
Merhaba, dolap üstünden bir sipariş verdim, satıcıyla anlaştık ve bana ucuza bir ilan açtı. Ben de açtığı gibi satın aldım, o da kodu vererek ürünü gönderdi. Fakat dolap bu sürecin böyle hızlı olmasını bahane ederek kargoyu kötüye kullanma diyerek, ikimize de 7 gün ban attı. Siparişim şu an kargoda, ama dolap destek baktığında iptal olmuş ve kargo parası dahil tüm ödemenin bana iade edildiğini görüyorum. Şimdi bu kargo bana ulaşacak mı? Gerçekten ihtiyacım olan bir ürün ve ulaşması lazım. Kargodayken dolap ürünü geri yollatabiliyor mu bilemiyorum yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargodaysa teslim edilir ama satıcıya bir şekilde ulaş, o daha endişelidir şu durumda. Ürün geldikten sonra IBAN'ına havale yaparsın.
evet kargoda hatta ankara transferde şuan, fakat endişeliyim ürün bana ulaşmalı. satıcıyla whatsapp üstünden iletişimdeydik zaten ona 4 gün sonra ulaşmazsa para ibandan atacağım o konuda sıkıntı yok. kesin bana ulaşır bu saatten sonra diyorsunuz öyle mi? sağolun.

Evet kargoda hatta ankara transferde şuan, fakat endişeliyim ürün bana ulaşmalı. satıcıyla whatsapp üstünden iletişimdeydik zaten ona 4 gün sonra ulaşmazsa para ibandan atacağım o konuda sıkıntı yok. kesin bana ulaşır bu saatten sonra diyorsunuz öyle mi? sağolun.

Ulaşır. Kargo ancak sen teslim almazsan ya da reddedersen geri döner bu saatten sonra.

Ulaşır. Kargo ancak sen teslim almazsan ya da reddedersen geri döner bu saatten sonra.
anladım hocam sağolun bir arkadaşta tam tersini söylemiş çok endişeligim şuanda.

Ulaşmaz tabikide. Yukarıdaki arkadaş ne yaşıyor acaba.

Trendyol Azerbaycan’da yaşadık bu durumu forum olarak. Çoğunluğumuzun siparişi iptal oldu kargoda.
bilemiyorum ülkeden ülkeye fark mı gösteriyor ama endişeliyim ne olacak şimdi.

satın aldığım kişi ulaşacağını söyledi, mazot pahalı bence geri dönmez dedi ki banada öyle geliyor ankara transferde şuan şubeden ayrılmış buradan geri döner mi kontrol falan ediyorlar mı orada ki? ☹️

Son düzenleme:
Bilemiyorum ülkeden ülkeye fark mı gösteriyor ama endişeliyim ne olacak şimdi.

Satın aldığım kişi ulaşacağını söyledi, mazot pahalı bence geri dönmez dedi ki banada öyle geliyor ankara transferde şuan şubeden ayrılmış buradan geri döner mi kontrol falan ediyorlar mı orada ki? ☹️

Ben yazacağımı yazdım, hala endişeleniyorsun bakman gereken yer burası.

Geri
Yukarı