Dolap Nike ayakkabı orijinal mi?

Size bir iyi bir kötü haberim var.

Kötü haber ayakkabı yüksek ihtimalle orijinal değil.
İyi haber dolandırılmaktan kurtuldunuz.

Ayakkabı Nike veritabanında hiçbir şekilde görünmüyor internet'te biraz araştırma yaptım bu modelin sadece resimleri var daha önce hiçbir site satmamış bile. Büyük ihtimalle hatta büyük ihtimal değil kesinlikle çakma bir modelleme yapılmış.

Size bir iyi bir kötü haberim var.

Kötü haber ayakkabı yüksek ihtimalle orijinal değil.
İyi haber dolandırılmaktan kurtuldunuz.

Ayakkabı Nike veritabanında hiçbir şekilde görünmüyor ınternet'te biraz araştırma yaptım bu modelin sadece resimleri var daha önce hiçbir site satmamış bile. Büyük ihtimalle hatta büyük ihtimal değil kesinlikle çakma bir modelleme yapılmış.

Peki hocam sizlere şöyle bir soru soracağım sizce satıcı bunu bilerekmi yapıyor yani orijinal olmayan bir ürünü orijinal olduğunu düşünerekmi satıyor yoksa odamı biliyor orijinal olmadığını. Değerli araştırmanız için teşekkürler.

Orijinal olduğuna pek ihtimal vermiyorum ki orijinal olsa bile almazdım şahsen, ayakkabının yaşamadığı zorluk, görmediği kötülük, çekmediği işkence kalmamış resmen, nasıl kullanmışsa artık.
sizce satıcı bunu bilerek mi yapıyor
%99 ihtimalle bilerek yapıyor. Canım ülkemin namuslu insanı 5TL'ye Balenciaga satıyor ama orijinal olduğunu iddia ediyor, daha önce orijinal diyerek çakma kulaklık gönderip iade almadıkları oldu, orijinal diyerek pil gönderdikleri ve çakma çıktığı oldu. Ayakkabı Dünyası'ndan aldığım Nike Air Max Alpa Savage ayakkabının bile orijinal olduğundan şüpheliyim açıkçası, sadece orada olan, orijinal mağazada bile satılmayan logosu kırmızı olan bir modeldi, rahat olduğu için iade etme gereği duymamıştım.

Abiler satıcı ayakkabının orijinal oldupu hakkında ısrarcı Nike müşteri hizmetlerine mail attım orijinal dediler eski model üretimi yok dediler diyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210707_204125_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_20210707_204125_com.dolap.android.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 125
@gaçakçıbeygiri_43 Kusura bakmayın birkaç gün bilgisayara erişimim olmadı o yüzden yazamadım.
  • Konuya gelecek olursak satıcı ürünün orijinal oluğunu düşünüyorsa neden gidip mail atmış?
  • Nereden aldığının neden faturası yok?
  • Bu ayakkabı orijinal olsa bile alınacak durumda değil.
  • Ek olarak bu ayakkabı eski model olsaydı benzerlerini mutlaka görürdüm ne zamandan kalma 1900'lerden mi acaba.
  • Instagram ayakkabı sayfalarından alınmış bir ayakkabıya benziyor.

Abiler satıcı ayakkabının orijinal oldupu hakkında ısrarcı Nike müşteri hizmetlerine mail attım orijinal dediler eski model üretimi yok.

Abiler satıcı ayakkabının orijinal oldupu hakkında ısrarcı Nike müşteri hizmetlerine mail attım orijinal dediler eski model üretimi yok dediler diyor.

Hocam yanlış anlamışım. Ben siz müşteri hizmetlerine yazdınız diye okudum. Hocam büyük ihtimalle çakma. Çok eski ve kullanılmış bir ayakkabı olduğu belli.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı