Dolap üstünde aktif olmayan satıcının ürünü alınırsa ne olur?

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
Dolaptan bir ürün alacağım fakat ilan en son 4 ay önce güncellenmiş ve ilan sahibi en son 3 hafta önce aktif olmuş. Siparişi verirsem adama mesaj vs gider mi, görünce kargolar mı?

Hiçbir şey olmaz, satıcının ürünü kargolaması için belirli bi gün mevcut bu süre içinde kargolamazsa otomatik olarak paran geri yatar.

Bence mesaj at önce, satıcının da haberi olsun. Belki başka platformdan satıldı, ilanı kaldırmayı unuttu vs. aksi bir durumda boşa iade süresi bekleme.

Soru sor kısmından yazmıştımda birkaç gün önce bir şey yazmadı 3 hafta önce aktif olmuş en son başka platformdada olacağını sanmıyorum her gün 3 platforma bakıyorum yeni ilan eklendimi diye.

Hiçbir şey olmaz, satıcının ürünü kargolaması için belirli bir gün mevcut bu süre içinde kargolamazsa otomatik olarak paran geri yatar.

Kargo ve diğer ücretlerde iade ediliyor mu?

İkisi de aynı şey bence hocam, satın aldığınızda mail gidiyor zaten satıcıya. İletişime geçmeyi deneyin yorum kısmından, yorum yapınca da mail gidiyor çünkü.

SMS ile mesaj gitmiyor mu?

Soru sor kısmından yazmıştımda birkaç gün önce bir şey yazmadı 3 hafta önce aktif olmuş en son başka platformdada olacağını sanmıyorum her gün 3 platforma bakıyorum yeni ilan eklendimi diye.
Soruların da bildirimi gidiyor aslında. Demek ki ya görmedi ya da aktif değil. Şansınızı deneyin bakalım.

Soruların da bildirimi gidiyor aslında. Demek ki ya görmedi ya da aktif değil. Şansınızı deneyin bakalım.

Tamamdır yarın siparişi vereyim bakalım ne olacak.

Sabah siparişi verdim şimdi bir desteğe sorayım dedim telefon numarası vs. alıp ulaşabilir miyim diye orada çıkan sorularla ilerledim satıcı 24 saat içinde kargo kodu almazsa arayıp hatırlatıyorlarmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı