Dolap üzerinden PlayStation 5 alınır mı?

Ben ithalatçıdan aldım ama benimki crackdi

@kaganaltug alicaksan adamdan al direkt
İcini acip bakma şansin olsun crack mi değilmi diye bak özellikle
Nasıl yani hocam crack derken?
Yok hocam benim babam tanıdığından aldı 13 bine.
Anladım hocam sağolun.

PS5'te crack yok yahu. Olsa da oyun yüklenmiyor.
Hocam peki 4 Pro alınır mı? Hali hazırda Series S konsolum var zaten.

Hocam peki 4 Pro alınır mı? Halihazırda Series S konsolum var zaten.

Hocam şöyle düşünün Series S yeni nesil için bir demo. Yeni nesilin en en en aşağı noktası. PlayStation 5'in içerisinde ayrıca 1, 2, PSP ve 4 Pro içerikleri de bulunuyor. Yani PS5 aldığınızda hem PSP hem PS4 Pro hem PS1 hem de PS2 alıyorsunuz. Tercih sizin uygun fiyatsa 4 Pro'da alabilirsiniz ama PS5'te zaten 4 Pro oyunları daha akıcı bir şekilde çalışıyor.

Hocam şöyle düşünün Series S yeni nesil için bir demo. Yeni nesilin en en en aşağı noktası. PlayStation 5'in içerisinde ayrıca 1, 2, PSP ve 4 Pro içerikleri de bulunuyor. Yani PS5 aldığınızda hem PSP hem PS4 Pro hem PS1 hem de PS2 alıyorsunuz. Tercih sizin uygun fiyatsa 4 Pro'da alabilirsiniz ama PS5'te zaten 4 Pro oyunları daha akıcı bir şekilde çalışıyor.
Anladım hocam. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Öncelikle hepinize merhaba. Bir süredir PS5 almak istiyordum ve araştırmaya başladım. Dolapta birkaç ilan buldum. Sony Eurasia garantili ilanlar bunlar. Acaba bu Eurasia garantisi nasıl oluyor? Dolaptaki getirenlerden biri Kuveyt'ten getirmekte, diğerini tam bilmiyorum ama ikisi de CFI - 1216b. Fiyat olarak makul geldiler (13.000-13.500). Sizce buradan alışveriş yapılır mı? Yardımcı olur musunuz? (en büyük korkum ürünlerin kullanılmış olması ya da ürünlerin kutusunun açılmış olması)

Hocam Adana veya Osmaniye civarında isen henüz 3 haftalık cihazımı elden satmayı düşünüyorum sana uyarsa konuşalım.

Geri
Yukarı