Dolap üzerinden PlayStation 5 alınır mı?

Aslında sahibinden bakmamamın bir sebebi de yurt dışı ürünü bulabilmek. Acaba bunu nereden güvenilir bulabilirim hocam?

@Cliff_Burton hocam peki o attığım ilk linkteki satıcının puanlaması ve alanların yorumları çok iyiydi. Yorum yapabilmek için ürünü alıp ödeme yapmak lazım. Sizce nasıldır? En kötü o ikinci satıcının yerine gidip görüp alırım.

Öncelikle hepinize merhaba. Bir süredir PS5 almak istiyordum ve araştırmaya başladım. Dolapta birkaç ilan buldum. Sony Eurasia garantili ilanlar bunlar. Acaba bu Eurasia garantisi nasıl oluyor? Dolaptaki getirenlerden biri Kuveyt'ten getirmekte, diğerini tam bilmiyorum ama ikisi de CFI - 1216b. Fiyat olarak makul geldiler (13.000-13.500). Sizce buradan alışveriş yapılır mı? Yardımcı olur musunuz? (en büyük korkum ürünlerin kullanılmış olması ya da ürünlerin kutusunun açılmış olması)

Hocam o garantinin geçerli olması için satıcının size aldığı yerden faturayı vermesi lazım yoksa garanti geçerli olmaz. Bir de sadece Avrupa'dan alınanın Türkiye'de faturalarıyla birlikte garantisi olur. Diğer ülkelerden gelenlerde garanti olmaz. Bence dolaptan alınır. Geldiğinde iyice kontrol edersiniz. Bir sorun olursa iade talebi oluşturabiliyorsunuz.

Hocam o garantinin geçerli olması için satıcının size aldığı yerden faturayı vermesi lazım yoksa garanti geçerli olmaz. Bir de sadece Avrupa'dan alınanın Türkiye'de faturalarıyla birlikte garantisi olur. Diğer ülkelerden gelenlerde garanti olmaz. Bence dolaptan alınır. Geldiğinde iyice kontrol edersiniz. Bir sorun olursa iade talebi oluşturabiliyorsunuz.
Hocam Avrupa ürünüymüş zaten. Fatura konusunda da diyorlar ki İnternet üzerinden garantiyi hesabınıza tanımlatabilirsiniz.

Hocam Avrupa ürünüymüş zaten. Fatura konusunda da diyorlar ki internet üzerinden garantiyi hesabınıza tanımlatabilirsiniz.

Hocam benim bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok. Xbox konsollarda internet üzerinden yapılabiliyordu. Ama ben 2 ay önce bizzat Sony Türkiye'yi aradığımda faturasının olması lazım dediler.

Hocam benim bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok. Xbox konsollarda internet üzerinden yapılabiliyordu. Ama ben 2 ay önce bizzat Sony Türkiye'yi aradığımda faturasının olması lazım dediler.
Burası ne işe yarıyor hocam? Arkadaş sanki Sony İnternet garantisi var demişti de Xbox gibi.

Burası ne işe yarıyor hocam? Arkadaş sanki Sony İnternet garantisi var demişti de Xbox gibi.
Burası ne işe yarıyor derken sitem gibi olmuş kusura bakmayın. Belki PlayStation konsolunuz vardır diye sordum. Buranın ne amaçla kullanıldığını anlamamıştım da :)

@HCI

Son düzenleme:

Burası ne işe yarıyor derken sitem gibi olmuş kusura bakmayın. Belki PlayStation konsolunuz vardır diye sordum. Buranın ne amaçla kullanıldığını anlamamıştım da :)

@HCI
Hocam bendede var ps5 bende 2 ay önce aldım.Oraya seri numarasını girdiğimizde cihazın garantisini sorguluyor ama benim cihazın seri numarası oraya sığmıyor.Yurtdışı olduğu için olabilir.

Hocam bence garantiyi bu kadar kafaya takmayın.Zaten olsa olsa 1 yıl garantisi olucak.1 yıldada cihazı temiz kullanırsanız hiçbir sorun çıkıcağını sanmıyorum.Önemli olan cihazın kapalı kutu olması ve sürümün Cfı-12.. serisinden olması.

Son düzenleme:
Hocam bendede var ps5 bende 2 ay önce aldım.Oraya seri numarasını girdiğimizde cihazın garantisini sorguluyor ama benim cihazın seri numarası oraya sığmıyor.Yurtdışı olduğu için olabilir.

Hocam bence garantiyi bu kadar kafaya takmayın.Zaten olsa olsa 1 yıl garantisi olucak.1 yıldada cihazı temiz kullanırsanız hiçbir sorun çıkıcağını sanmıyorum.Önemli olan cihazın kapalı kutu olması ve sürümün Cfı-12.. serisinden olması.
Bence de garanti çok sorun olmaz hocam. CFI-1216B sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı