Dolap uygulaması güvenilir mi?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar ayakkabı alacağım ve @sneakersscenter adlı kullanıcıdan baktım ve buradan buldum numarama göre (aradığım vans 42 numara) ama yakınlarım salatalık çıkabilir bence alma dedi ama orijinalde almayacağım. Hem dolap uygulaması Trendyol güvencesi ile ilerliyor bu yüzden sorun olacağını sanmıyorum. Bu kullanıcı güvenli midir sizce yani almamda sorun var mı? Vans Siyah Sneaker Yeni & Etiketli Online Satın Al bunu alacağım bu arada.

Arkadaşlar ayakkabı alacağım ve @sneakersscenter adlı kullanıcıdan baktım ve buradan buldum numarama göre (aradığım vans 42 numara) ama yakınlarım salatalık çıkabilir bence alma dedi ama orijinalde almayacağım. Hem dolap uygulaması Trendyol güvencesi ile ilerliyor bu yüzden sorun olacağını sanmıyorum. Bu kullanıcı güvenli midir sizce yani almamda sorun var mı? Vans Siyah Sneaker Yeni & Etiketli Online Satın Al bunu alacağım bu arada.
Dolapta alıcıysan çoğu zaman güvenilirdir.

Dolap güvenlidir. Bilgisayarımı sattım aynı zamanda bilgisayar parçaları aldım. Sorun olması halinde dolap desteğe ulaştığınızda hemen yardımcı oluyorlar. Pek dolandırıcı yok tek tük var onları da şikayet edince uçuruyorlar :)

Yanlış kategoride ilan koyan çok ona söz yok :D

Alırsanız iade kolay benim yaklaşık 30-40 satışım var aklınıza takılan soru varsa sorabilirsiniz.
Mesela bir kitap satacaksınız fotoğraftaki kitap değilde başka bir kitap yolladınız diyelim, o kişinin verdiği para noluyor? Doğru kitap diye onaylayıp sizin hesabınıza mı geliyor?

Satıcı ve alıcı açısından iyidir. Iade sürecinde haklı kişi kârlı çıkar yani sana orijinal deyip çakma gönderirse iade edebiliyorsun itiraz etse bile.

Mesela bir kitap satacaksınız fotoğraftaki kitap değil de başka bir kitap yolladınız diyelim, o kişinin verdiği para ne oluyor? Doğru kitap diye onaylayıp sizin hesabınıza mı geliyor?

Kişi eğer kitap yanlış diyerek onaylamazsa para dolap havuzunda kalır ve alıcı iade alır.

Geri
Yukarı