Dolap uygulaması üzerinden dolandırılıdım

RK800

Picopat
Arkadaşlar ben Dolap üzerinden Acer Predator Helios 300 2018 model Gaming laptop aldım.
Anlaştığım kişiye birçok soru sordum, her şeyi iyi bir sıkıntısı yok deyip gönderdi, bana da kargo ulaştı.
Lakin uygulama iade talebi oluşturabilmek için anca 1 gün veriyordu.
O gün içerisinde her şeyine bakamadım. Birinci sıkıntısı aşırı ama aşırı derecede ısınıyor olmasıydı.
İkincisi ise 144 Hz değil 60 Hz olması ve diğer sorun ise bataryasının bitik olması oldu. 2 gün sonra şok oldum, şu an 3 gün geçti. Sizce ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben dolap üzerinden Acer Predator Helios 300 2018 model gaming laptop aldım.
Anlaştığım kişiye birçok soru sordum, her şeyi iyi bir sıkıntısı yok deyip gönderdi, bana da kargo ulaştı.
O gün içerisinde her şeyine bakamadım. Birinci sıkıntısı aşırı ama aşırı derecede ısınıyor olmasıydı.
İkincisi ise 144 Hz değil 60 Hz olması ve diğer sorun ise bataryasının bitik olması oldu. 2 gün sonra şok oldum, şu an 3 gün geçti. Sizce ne yapabilirim?

1 gün iade talebi nedir tüketici haklarına başvurun.

Arkadaşlar ben Dolap üzerinden Acer Predator Helios 300 2018 model Gaming laptop aldım.
Hocam nasıl iade edemiyorsunuz? Normalde 14 gün süresi olması lazımdı. Olmadı Dolap desteğiyle irtibata geçin.

1 gün iade talebi nedir tüketici haklarına başvurun.

Nereden yapabilirim bu meseleyi, yardımcı olabilir misiniz?

Dolap desteğe yazın. Elektronikte çok katılar, iade alırlar. Satıcıya geri yollatırlar.

Yeni yazdım, paranız satıcıya ulaştığı için bir şey yapamıyoruz dediler kapattılar.

Dolapa ulaş ve sorunu bu şekilde anlat olmaz ise az bir zarar ile satmaya çalış.

Yeni baktırdım. Bataryası sıkıntılı değilmiş çok.
Sizce ne kadara satabilirim mümkün müdür az zarar?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı