Dolap uygulamasından ekran kartı alınır mı?

TedeX

Hectopat
Merhaba, Dolap üzerinden bir arkadaşla GTX1060 3GB için konuştuk. FurMark testi, sıcaklık testi, FPS testi, GPU-Z testi gibi her şeyi attı video ve fotoğraflı olarak. Kartın her şeyi güzel temiz olması gerektiği gibi fakat benim korkum ya elinde 2 tane ekran kartı varsa ve bozuk olanını kargoya verirse kısmında. Bu gibi durumda dolap uygulamasının politikasını bilen biri var mı? Diyelim kart bozuk çıktı bunu nasıl iade edebilirim ya da edebilir miyim? Elden alamıyorum çünkü bulamıyorum kartı sahibinden-Letgo-Facebook market place gibi birçok yere baktım ama yok bu kart.

Merhaba, dolap üzerinden bir arkadaşla GTX1060 3GB için konuştuk. FurMark testi, sıcaklık testi, FPS testi, GPU-Z testi gibi her şeyi attı video ve fotoğraflı olarak. Kartın her şeyi güzel temiz olması gerektiği gibi fakat benim korkum ya elinde 2 tane ekran kartı varsa ve bozuk olanını kargoya verirse kısmında. Bu gibi durumda dolap uygulamasının politikasını bilen biri var mı? Diyelim kart bozuk çıktı bunu nasıl iade edebilirim ya da edebilir miyim? Elden alamıyorum çünkü bulamıyorum kartı sahibinden-Letgo-Facebook market place gibi birçok yere baktım ama yok bu kart.

Cihaza zarar vermeden geri verirsen veya satan kişiye seri no sunu istersen kendini güvence altına alabilirsin.

Bir kez oyun kolu almıştım ve oyun kolları bozuk gelmişti.
Bende iade talebi oluşturdum.
Karşı taraf iade talebini kabul etti.
Ve iade gerçekleşti ama gerçekleşmeseydi yani karşı taraf kabul etmeseydi de hakların var onları da bilmiyorum.
(ama daha öncesinde siparişi tamamla diye bir tuş var ona basmamanız gerek bozuk çıkarsa. Siparişi tamamlama dediğinizde para aktarılıyor karşı tarafa.)

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-12-05 at 11.21.45 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-05 at 11.21.45 PM.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 284
Merhaba, dolap üzerinden bir arkadaşla GTX1060 3GB için konuştuk. FurMark testi, sıcaklık testi, FPS testi, GPU-Z testi gibi her şeyi attı video ve fotoğraflı olarak. Kartın her şeyi güzel temiz olması gerektiği gibi fakat benim korkum ya elinde 2 tane ekran kartı varsa ve bozuk olanını kargoya verirse kısmında. Bu gibi durumda dolap uygulamasının politikasını bilen biri var mı? Diyelim kart bozuk çıktı bunu nasıl iade edebilirim ya da edebilir miyim? Elden alamıyorum çünkü bulamıyorum kartı sahibinden-Letgo-Facebook market place gibi birçok yere baktım ama yok bu kart.

Dolap, sahibinden gibi ikinci el alisverisinde üstünü çize çize söylüyorum hiçbir garanti sağlamiyorlar tamamen karsi tarafin dürüstlüğüne kalmış bir iş.

Geri
Yukarı