Dolap uygulamasından telefon alınır mı?

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Dolap üzerinden telefon beğendim fakat alınır mı? Sahibinden Param Güvende'yi kullandım hep. Sahibinden Param Güvende de satıcının ürünü sorunlu vs. gelirse iade edebiliyorum ama dolapta bu durum farklı mı? Sıkıntı çıkarır mı yani? Şimdiden teşekkürler.

Ayni mantık var diyebilirim sahibinden ile, alınabilir fakat yine de alirken satıcının satışlarını vs kontrol edin. Kardeşim için iPad Air almıştım çok uygun fiyata bir sorun yaşamadım.

Merhaba dolapta hatırladığım kadarıyla aynı yöntemi kullanıyor eğer eminseniz görüntülü konuşmayı teklif edip bir de öyle görün derim sonra eğer hoşunuza giderse alınabilir

Tavsiyem her zaman sıfır telefon almanız. Ancak malûm ülkenin durumlarında bu artık eskisi kadar kolay olmuyor maalesef.

Telefonun geçmişinden iyice emin olduktan sonra satın almanızı öneriyorum. Satıcı ile bol bol konuşun, nasıl birisi olduğunu konuşma tarzından anlarsınız zaten. İşi aceleye getirmeye veya farklı türde şüpheli hareketler sergiliyorsa orada bit yeniği vardır. Telefonun sabıkasının tamamen temiz olduğuna emin olduktan sonra satın alın. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı