Dolap'tan alınan WD Green 480 GB SSD sahte mi?

Krmassil24

Hectopat
Yer
Mardin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, dün dolaptan WD Green 480 GB SSD satın aldım. Ürün bugün kargoya verildi, daha elime ulaşmadı. Ürünün sahte olduğundan şüpheleniyorum. Ürünün orijinal mi sahte mi olduğunu nereden anlayabilirim?

D61C9F9F-8AE3-4D7A-962B-748E5FA11ABE.jpeg
8F622357-5CA5-4778-93CB-F01C3D12D1E1.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahteyse iade edebilirsiniz hocam.

Sahte mi bilmiyorum satıcı daha önce aynı SSD'yi satmış bir sürü kez ve kullanıcılar memnun kalmış ancak şüphe duydum.

Gömmek için söylemiyorum ama bu çöp modelin kimse sahtesini yapmaz. Wb blue falan olsa neyse de Green modelleri zaten sahte SSD'ler kadar dandik olduğundan kasmaz adamlar.

Hocam 1000-1200 TL aralığında hangi modeli önerirdimiz James Donkey Kioxia falan alınır mı?

Markanın uygulaması varsa onu indirerek öğrenilebilir, Samsung'un vardı.

Araştırdığın kadarıyla göremedim. Satıcı barkodu sitede okutun vs diyor.

Bu arada ürünün sitesinden barkodunu okutunca garantisi var gözüküyor sanırım ben gereksiz delallendim.

O vakit CS900 alınacak.

Hocam benim aldığım modelin ne gibi sorunları var ki internette araştırdığım kadarıyla kronik falan bir sorunu yoktu.

Hocam benim aldığım modelin ne gibi sorunları var ki internette araştırdığım kadarıyla kronik falan bir sorunu yoktu.

Sağlığını hızlı kaybedebilir, okuma yazma hızları düşebilir yani pek iyi bir SSD değil. Üzerinde WD yerine Turbox yazsa sırıtmaz anlayacağın.

Geri
Yukarı