Dolar 10 lira olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ak partili olduğumu sanıyorsun galiba? Evet onlarında fetö ile ilişkilerini biliyorum duyduğum yerde de onu da söylerim.
Ben sana malum partilisin demedim? Sadece konusu burası değil ve boş polemik yaratma dedim. Bu ülkede Kemal Kılıçdaroğlu'nun günahları emin ol o malum partinin günahlarının yüzde 1'i etmez. Ki Kılıçdaroğlu'nu bu ülke içerisinden anlayıp, kavrayabilecek insan sayısı da çok az. Çıkıp sokak ağzıyla birilerini tehdit etseydi, çıkıp dini arkasına alıp konuşsaydı, çıkıp da racon keser gibi cümleler sarfetseydi bakın nasıl da seviliyordu. Ama o çıkıp belge ile kanıt ile uğraştı.

Hiç uzatma istersen. CHP HDP'yi bir parti olarak görüyor sadece. Çünkü mahkeme bile kapatılmasına karar vermedi ve onlar hala mecliste konuşuyor olay bu. Onun dışında şuan çok gereksiz tartışıyorsunuz uzatmayın işte. NOT: HDP'den nefret ediyorum.
Adam linçlenmemek için not düşüyor. Geldiğimiz nokta bu. Yazık halimize.

Hepsi fasa fiso. Kuş bile vuramazlar. Bugün iktidar değişsin ve başka bir parti hükümet kursun, bugünün iktidarı için yanıp tutuşanlar yeni iktidarın da ölümüne yanında olur.
Valla hocam, aslında seçimi kaybetmeseler de olur diyorum çünkü iç savaş çıkabilir gibi kaybederlerse, adamlar kılıçlarla, silahlarla, keleşlerle fotoğraflar çekip Reisimizin arkasındayız diyor daha şimdiden. Korkuyorum açıkçası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı