Dolar 14,49 ve Euro 16,45 Oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Netflix’te çok güzel bir belgesel var. İsmi “Nasıl Diktatör Olunur?”

Bu belgeselde “Komplo teorisi üret” ile ilgili özel bir madde var. Tarihteki zalimlerin cahil halkı nasıl kandırdığına ve üstünde güç kurabilmek için ne yalanlar attığına dair belgeler ve görüntüler var. Mesela o bölümde geçen cahil halk kısmını görünce sen bile “Hmm” diye düşünürsün. Akıl var şükürler olsun.
O belgeseli yayınlandığı gün izlemiştim. Olaylar günümüz Türkiye'si ile o kadar uyuşuyordu ki gözlerim bir lideri daha aradı. Muhtemelen liderlik vasfından çıktığı zaman belgeselin 2.sezonuna eklenir diye düşünüyorum. :D

Bloomberg HT kaynaklarının aktardığına göre, Merkez Bankası'nın döviz piyasasına bugünkü müdahale büyüklüğünün 2.5 milyar dolar olabileceğini belirtti. Merkez'in son dönemde yaptığı 4 satışın toplam değeri 4 milyar 300 milyon dolar oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Döviz satılarak müdahale edilmiş ancak önümüzdeki haftalarda satılacak döviz olduğunu düşünmüyorum devletin kasasında. Zor bir kış bizi bekliyor gibi arkadaşlar.

Daha çok yükselir ekonomi baya kötüye gidiyor maalesef.

15'e doğru gidiyor. Müdehale birilerinin cebine gitti resmen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı