Dolar 14 TL'ye Geriledi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün USD/TRY 11.09 değerini gördü, böyle sert bir düşüş bu seviyede kalmaz diye düşünüyorum. En kötü USD/TRY kuru 8-9 değerleri civarını görür diye düşünüyorum. Ki bu dediklerim asla yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz, dediklerim tamamıyla kendi varsayımlarımdan ibarettir.
Bu sefer tutturamadım galiba, dolar tekrardan yükselişe geçti. 😅

3 hafta önce 13'e fırlayan dolara isyan ederken şimdi 18'den 12'ye düşen kuru kutlayan ülke hangisidir? (500.000 TL)

Uganda

Yeni Zelanda

Venezuela

Türkiye

Dolar yükselince ülke batıyor da, mantıken dolar düşünce ülkenin kurtulması gerekmez mi sayın çok bilmiş beyefendi :D?

Dolar yükselince fiyatları direk değiştiriyorlar ama dolar düşünce direk değiştirmiyorlar, hatta değiştirmiyorlar bile.
Bu ülkenin insanında sorun var ama bakalım sonumuz ne olacak.

Dolar yükselince fiyatları direk değiştiriyorlar ama dolar düşünce direk değiştirmiyorlar, hatta değiştirmiyorlar bile.
Bu ülkenin insanında sorun var ama bakalım sonumuz ne olacak.

Zaten direkt değiştirmemeleri normal, hem dolar yüksek iken yüksek fiyattan almış hem de şimdi indirim mi yapsın? Ve daha doların ne olacağı belli değil belki bir gecede yine 18TL'ye çıkacak daha stabil olmasını beklemeleri normal. Bu yüzden dolar 1 ay civarı bu fiyatta gezerse çoğu indirimde indirim görülmesi olası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı