Dolar 17 TL Olursa?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Halk hak ettiği şekilde yönetilir."

Buradaki bir çok değerli insan sanıyor ki toplumda kendisi gibi, değil kardeşim maalesef. Adamlar aylaklıkla mesaisini doldurup eve gidip TV izleme derdin de.

Bu kur artışı CeHaPe iktidardayken olsaydı millet ecdad, yedi ced bırakmazdı. Ama şimdi dış güçlerin oyunu oluyormuş ta muş muş :)

Son düzenleyen: Moderatör:
bu kur artışı CeHaPe iktidardayken olsaydı millet ecdad, yedi ced bırakmazdı. Ama şimdi dış güçlerin oyunu oluyormuş ta muş muş :)
Canını sıkma, Ce Ha Pe n iktidar olamayacağı için, hiçbir zaman bunu göremeyeceksin. "Parti savunmuyorum bu arada, gerçekler sadece"

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada bazı arkadaşlar eylem yapılma ihtimalini belirtmiş ama şuanda hali hazırda ordu ve polis yoğunluğunda bir yönetim var. Eylem veya Direniş olursa çoğu insanın canı yanar ve bu durum ilerlerse iç savaşa sebebiyet verir. Yurt dışına çıkma ihtimalimiz de çok az sayılır çünkü Avrupa Suriyeli mültecileri bile bize tabiri caizse kitlemişken buradan gidecek akın akın biz Türkleri kolay kabul edeceklerini sanmıyorum direk kapıları kapatırlar. Umarım böyle bir durum olmaz...

Buzlu viski hazırlar yanına da bitter çikolatamı kırar çöküşümüzü izlerdim.
Viski fiyatlarından haberin var değil mi dostum :) Sen yine de şimdiden stok yap, ileride bir yudum içkiye hasret kalabiliriz.

Bu arada şu sözü çok severim:

61AAp5PYJaL._SY679_.jpg

Canını sıkma, Ce Ha Pe n ikdidar olamayacağı için, hiç bir zaman bunu göremeyceksin. "Parti savunmuyorum bu arada, saçma sapan cevap vermeyin, gerçekler sadece"
Not: AKP'li değilim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı