Dolar 2018'de ne olur?

Doların 2018 yılı içerisindeki değeri sizce kaç olur?

• 3.50 ve daha düşük

• 3.70 - 4.00 arası

• 4.00+

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Ben bu konuda biraz daha iyimserim. En kötü olarak geçen yıl olduğu gibi bir seyir izler diye düşünüyorum.
Anketteki aralıklar pek olmamış ama. Mesela 3.50 ile 3.70 arası ankete dahil değil mi?

4'un uzerine cikmasi an meselesi. USD'nin dusmesi icin herhangi bir sebep mi var da dussun?

Ben bu konuda biraz daha iyimserim. En kötü olarak geçen yıl olduğu gibi bir seyir izler diye düşünüyorum.
Anketteki aralıklar pek olmamış ama. Mesela 3.50 ile 3.70 arası ankete dahil değil mi?

Ankette dahil olarak girmedim hocam tartışılan aralıkları girmeye çalıştım. 3.50 - 3.70 arası doların düşmeye başlayacağını tam belirten bir aralık değil diye oynama payı bıraktım, doların değeri inişli çıkışlı olduğu için.

Ama anket sonuçlarından da anlayacağımız üzere durum vahim.

Son düzenleme:
Dostum yalnız soru biraz yanlış sorulmuş gibi, bence şöyle sormalıydın bunu:

Dolar 2018'de ne olmaz? ;)

Açık ve kötümser konuşacağım, bizim torunlarımı gençlik çağına geldiğinde dolar çok rahat 6 TL'ye yaklaşacaktır.

Ne yapsak Kim Jong Un'un topraklarına mı göç etsek? :ROFL:

Araştırdım da orada durum daha beter, 1 USD = 1068.96 KPW (Kuzey Kore Wonu)

Tamam arkadaşlar taşınmıyoruz, olduğumuz yerde doların tırmanışını seyrediyoruz rezil TCMB ile birlikte.

Dostum yalnız soru biraz yanlış sorulmuş gibi, bence şöyle sormalıydın bunu:

Dolar 2018'de ne olmaz? ;)

Açık ve kötümser konuşacağım, bizim torunlarımı gençlik çağına geldiğinde dolar çok rahat 6 TL'ye yaklaşacaktır.

Ne yapsak Kim Jong Un'un topraklarına mı göç etsek? :ROFL:

Araştırdım da orada durum daha beter, 1 USD = 1068.96 KPW (Kuzey Kore Wonu)

Tamam arkadaşlar taşınmıyoruz, olduğumuz yerde doların tırmanışını seyrediyoruz rezil TCMB ile birlikte.

Yanlış anlamadıysam senin tabirin ile zamanın bizden çok şey aldığı bir ülkede yaşıyoruz o zaman :ölü:

Geri
Yukarı