Dolar ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Caulfield Haksız da olsa, haklı da olsa kendi sakinliğimizi koruyup hakaret etmeden cevap verelim.
Bırak haklı adam ya. Öbür densizin ettiği lafa bak. O çok özendiği cahil kabileler gibi köpek kaplarından su içmek mi hayali nedir bilmiyorum ki! Adam bugünleri görse, bu lafları görse "Sizin de, sizin memleketinizin de..." diyip arkasını döner giderdi. Bu kadar riyakar olunmaz ya, bu kadar hain olunmaz. Edep yahu edep!

@Caulfield Haksız da olsa, haklı da olsa kendi sakinliğimizi koruyup hakaret etmeden cevap verelim.
Vallahi artık gerçek hayatta da, sanalda da karşıma çıkanlara sakin kalamıyorum. Zaten idrak edebilecek bir beyinleri olsaydı böyle olmazlardı. Bunların anladığı dil kendilerninin de yaptığı gibi hakaret etmek. Çünkü başka şekilde söylediklerin kafan girmiyor. Hala daha geçerli düzeni savunmak ''yav yeğenim tüp sırası'' diye gerekçe gösteren tek hücreli canlılara nasıl bir şey anlatabilirsin ki? Kendi düşünceleri kadar söylemleri, ağızları da leş. Kendisine saygısı olmayan insana ben saygılı davranacak değilim. Hoş nezaketten de anlamıyorlar zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı