Dolar 2021'de düşer mi?

Bu bir şeref sözüdür. 2021 yılında dolar 6 olsun, hatta 6.80 civarına bile razıyım. 2 kişiye o zaman hangi İphone çıktıysa, çekiliş ile vermezsem, adam değilim. Bu kadar net. Bu gerçekten bir şeref sözüdür, eğer 2021 yılında 6 oldu ve ben çekiliş yapmazsam, hem adam değilim, hem de istediğinizi yazabilirsiniz. Mesajımın da arkasındayım.
Harbi harbi düşüyor, 7.30 seviyelerinde şuan :D

Bu bir şeref sözüdür. 2021 yılında dolar 6 olsun, hatta 6.80 civarına bile razıyım. 2 kişiye o zaman hangi iPhone çıktıysa, çekiliş ile vermezsem, adam değilim. Bu kadar net. Bu gerçekten bir şeref sözüdür, eğer 2021 yılında 6 oldu ve ben çekiliş yapmazsam, hem adam değilim, hem de istediğinizi yazabilirsiniz. Mesajımın da arkasındayım.

Başın bela da desene o zaman :) bence 6.80'e çok rahat düşer.

Klasik her sene 2 dönem dolar sabitlenir ve biraz düşer. Bunlar genellikle dünyada olayların pek olmadığı ve yatırımcıların gelişmekte olan ülkelere yatırım yaptığı zaman. Ocağın sonu gibi bu durumun kırılmasını bekliyorum.

Bu bir şeref sözüdür. 2021 yılında dolar 6 olsun, hatta 6.80 civarına bile razıyım. 2 kişiye o zaman hangi İphone çıktıysa, çekiliş ile vermezsem, adam değilim. Bu kadar net. Bu gerçekten bir şeref sözüdür, eğer 2021 yılında 6 oldu ve ben çekiliş yapmazsam, hem adam değilim, hem de istediğinizi yazabilirsiniz. Mesajımın da arkasındayım.
Mesajınızı kaydettim hocam inşallah düşer de belki çekilş bana çıkar :D.

Sorum 2021'de dolar düşer mi?
Düşse bile ne kadar düşer?
PC parçalarinin fiyatı düşer mi?

Burada asla düşmez diyenler de okusun, İngiliz hsbc bankası 2021 sonu dolar tahmini 7, 10TL eğer öngörülen ekonomik beklentiler gerçekleşirse 6, 50TL'e kadar düşebilir.

Geri
Yukarı