Dolar 23 TL oldu

Hocam ekonominin sorumlusu benim dedi Erdoğan peki sizce düzelir mi ekonomi yoksa böyle devam eder mi?

Ekonominin sorumlusu Erdoğan zaten bilerek TL'ye değer kaybettiriyor.
Neden düzeltsin ki kendi bozduğunu?

Bana ne ben kazandığım dolarıma bakarım inşallah 50TL olur diye dua ediyorum.🙏🙏

Aynen öyle bir tık geç oldu aileme zor anlattım ama parayı 20, 90'dan dolara geçirdim... İnşallah maşallah daha da artar🤗

Son düzenleme:
Kahve ağzıyla konuşan herkes sağdan soldan gördüğünü duyduğunu çevresine konuşup.
" Dolar fırlayacak, dolar 30 TL olacak dolar al dolar al " derse, millet gidip dolar alırsa doların TL karşısında değeri artar tabii. Kimse demesin " senin benim alacağı 2-3 kuruşluk dolarla mı yükselecek? " yükseliyor işte. Nasıl tayyip bey dövizleri bozdurun dediğinde düştüyse, yükselirken de bu şekilde yükseliyor işte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kahve ağzıyla konuşan herkes sağdan soldan gördüğünü duyduğunu çevresine konuşup.
" Dolar fırlayacak, dolar 30 TL olacak dolar al dolar al " derse, millet gidip dolar alırsa doların TL karşısında değeri artar tabii. Kimse demesin " senin benim alacağı 2-3 kuruşluk dolarla mı yükselecek? " yükseliyor işte. Nasıl tayyip bey dövizleri bozdurun dediğinde düştüyse, yükselirken de bu şekilde yükseliyor işte.
Merkez bankası faizi arttırırsa dolar düşeceği için insanlar dolar düşmeden elindeki dolarları TL'ye çevirecek. Bu sayede hem faiz artırımı hem döviz bozmanın etkisiyle artarak değer kazanır TL bir süreliğine. Faizi adım adım eski haline getirirlerse bu bahsettiğim süreç birçok kez tekrarlar ve dolar normal denebilecek bir seviyeye inebilir.

Dolar 23 TL çıkınca herkes batıyoruz kelimeleri ediyor ve bunun sorumlusu kim tabi ki Erdoğan malum video'yuda alta bırakıyorum sizce batıyor muyuz?
Eki Görüntüle 1810562
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1686143685233.jpeg

Yapacak bir şey yok. Bu adam kazanınca olacaklar belliydi zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı