Dolar 25 olursa Xbox Series S kaç TL olur?

İşini garantiye almak istiyorsan paranı dolar yap, dolar düşse bile alacağın ürünün dolar fiyatı hemen hemen aynı kalacak.

Selam. Dolar şu an 15 TL. İleride Xbox Series S almak istiyorum. 4500 TL altınım var. Dolar 25 olursa ve o zamana kadar herhangi bir vergi gelmezse, şu anki vergi yüzdeleriyle (son zamanlarda da geldi sanırım) dolar 25 olursa konsol kaç TL olur?
Alt tarafı iki oyun oynayacağım düşündüğüm şeylere bak :D

Usta dolar 1 kuruş artınca bile saçma sapan zam yapıyorlar maalesef dolayısıyla tahmin etmek zor

Arkadaşlar 6 K felan demişler fakat Xbox resmi satıcıların da şuan da 7400-7800 arası satılıyor. Arada indirime girip 6500 oluyor max. Zaten alacaksanız resmi satıcılar harici almayın bir ton dert olur garanti felan. Sorunuza gelirsek eğer hem dolar artıp hemde stoklar azalırsa fiyat inanılmaz artar. Dolar arttıkça stoklar artar ise dolara göre artar. Ama min 11K felan olur diye düşünüyorum 25 olursa.

Arkadaşlar 6 K felan demişler fakat Xbox resmi satıcıların da şuan da 7400-7800 arası satılıyor. Arada indirime girip 6500 oluyor max. Zaten alacaksanız resmi satıcılar harici almayın bir ton dert olur garanti felan. Sorunuza gelirsek eğer hem dolar artıp hemde stoklar azalırsa fiyat inanılmaz artar. Dolar arttıkça stoklar artar ise dolara göre artar. Ama min 11K felan olur diye düşünüyorum 25 olursa.
Haklısın hocam. 10k üstü olursa almaktan vazgeçerim herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı