Siyah 1TB Xbox Series S 350 dolar

Aspect15

Decapat
Daha fazla  
Xbox bugünkü Showcase'de yeni Xbox Series S'i tanıttı 350 dolardan çıkış yapacak. Konsol eylül ayının ilk gününde gelecek. Türkiye fiyatı tahminim 13-14K arası olacağı yönündedir. 512 GB SSD'li halini alıp yanına disk almak daha mantıklı bir tercih gibi duruyor.

Cuuix2f.jpg

Sizce Türkiye fiyatı ne kadar olur?

İthalatçı garantili olarak 10 bin civarına satılır bence.
O değil yurt dışında yaşayanlar için harika fırsat bende kullandım cihazı fiyatına göre harika ayrıca kibar ve taşınabilir bir konsol.

Xbox bugünkü Showcase'de yeni Xbox Series S'i tanıttı 350 dolardan çıkış yapacak. Konsol eylül ayının ilk gününde gelecek. Türkiye fiyatı tahminim 13-14K arası olacağı yönündedir. 512 GB SSD'li halini alıp yanına disk almak daha mantıklı bir tercih gibi duruyor.

Eki Görüntüle 1817115

Sizce Türkiye fiyatı ne kadar olur?
Boş bir cihaz. Artık konsol alınması yerine bilgisayar alınması yönündeyim.

İthalatçı garantili olarak 10 bin civarına satılır bence.
O değil yurt dışında yaşayanlar için harika fırsat bende kullandım cihazı fiyatına göre harika ayrıca kibar ve taşınabilir bir konsol.
Beyazın fiyatı okadar imkansız 10k olması

512 GB beyaz versiyonu zaten 299 dolar değil miydi? 512 GB Disk için mi 50 dolar verecek insanlar. Bana göre mantıksız.
Hocam tr de 14k fiyatında çıkış yapması çok büyük ihtimal beyazı alıp 1 kol daha alıp yanına 2tb hdd alınabilir.

Boş bir cihaz. Artık konsol alınması yerine bilgisayar alınması yönündeyim.

PS5 dijital+s yurt dışında 730 euroya falan alınabiliyor bence konsol sadece oyun amaçlı kullanıcılar için daha mantıklı.
Ülkemiz içinde durum aynı şekilde olmaya başladı Steam fiyatları zamlanmaya başladı zaten iki konsola sahip birisi üyelik sistemleri artı takas avantajı ile çok daha rahat erişebilir oyunlara diye düşünüyorum.

512 GB beyaz versiyonu zaten 299 dolar değil miydi? 512 GB Disk için mi 50 dolar verecek insanlar. Bana göre mantıksız.

Normal şartlarda Series S 300 dolar, 512 GB Expansion Card 100 dolar, 1 TB olanı 150 dolar. Yani 1 TB Series S 400 değil de 350 dolara geliyor ama indirimlerle makas zaten daralıyordu, Avrupada ek bir indirim dönemi olmadan 270-280 Euroya konsol, 90-100 Euroya da 512 GB Expansion Card alınabiliyor mesela.

Series S'in depolaması gerçekten sıkıntılı. Microsoft'un renk seçeneği olsun diye böyle bir cihaz çıkarmak yerine direkt Series S 512 GB modelin yerine 1 TB modeli getirip, Series S stoklarını da daha düşük fiyatlardan eritmesi çok daha mantıklı olurdu bence. Muhtemelen 350 dolardan çıkarıp hype geçtikten sonra black friday döneminde 300 dolarlara indirip sonrasında da bu fiyatlardan devam ederler daha rekabetçi olması açısından.

Normal şartlarda Series S 300 dolar, 512 GB expansion Card 100 dolar, 1 TB olanı 150 dolar. Yani 1 TB Series S 400 değil de 350 dolara geliyor ama indirimlerle makas zaten daralıyordu, Avrupa'da ek bir indirim dönemi olmadan 270-280 euroya konsol, 90-100 euroya da 512 GB expansion Card alınabiliyor mesela.

Series S'in depolaması gerçekten sıkıntılı. Microsoft'un renk seçeneği olsun diye böyle bir cihaz çıkarmak yerine direkt Series S 512 GB modelin yerine 1 TB modeli getirip, Series S stoklarını da daha düşük fiyatlardan eritmesi çok daha mantıklı olurdu bence. Muhtemelen 350 dolardan çıkarıp hype geçtikten sonra Black Friday döneminde 300 dolarlara indirip sonrasında da bu fiyatlardan devam ederler daha rekabetçi olması açısından.

Hocam beyazını zamdan önce 7500'den 2 yıl garantili kaptım kafam rahat ama siyahı görünce bunu alırdım 2 ay daha beklesem diye bir düşündüm ama en az 14K'den çıkacağını düşünüyorum sadece SSD farkı için bu fiyat farkı değmez.

Hocam beyazını zamdan önce 7500'den 2 yıl garantili kaptım kafam rahat ama siyahı görünce bunu alırdım 2 ay daha beklesem diye bir düşündüm ama en az 14K'den çıkacağını düşünüyorum sadece SSD farkı için bu fiyat farkı değmez.

Değmez hocam, bu cihaz Türkiye için uygun değil, çıkışında hiç değil. Global için zamanla normal Series S'in fiyatını alacaktır orada mantıklı. Türkiye'de ikinci el Series X daha mantıklı. Series S ile Series X arasında bile performans ve depolama için makas çok geniş değilken bu ara model Series X ile makası iyice daraltır.

Yeni konular

Geri
Yukarı