Dolar 27 TL oldu

Dövize bir müdehale ediyorlar son 2 gündür özellikle, böyle müdehaleyi en son Berat Albayrak zamanında görmüştüm. 🤣 Hafize Gaye Hanım, CV'si düzgün biri fakat geldiği yer kötü. Varlık Fonu ve ucube Cumhurbaşkanlığı Sistemi olduğu sürece, hukuk yerlerde süründüğü sürece hiçbir şeyin düzelemeyeceğini kendide zamanla farkedecek.

doğrudur ama yapacak bir şey yok millet akıllanmıyor işte.
Katılıyorum olan onlara da oluyor da bize de oluyor. Bu tarz yorumları yapanlar kendilerinin de Türkiye'de yaşadığını unutuyorlar herhalde. Hani sadece malum kişiler Türkiye'de yaşasa eyvallah diyeceğim. Anlatmak istediğim buydu.

Katılıyorum olan onlara da oluyor da bize de oluyor. Bu tarz yorumları yapanlar kendilerinin de Türkiye'de yaşadığını unutuyorlar herhalde. Hani sadece malum kişiler Türkiye'de yaşasa eyvallah diyeceğim. Anlatmak istediğim buydu.
Muhalefet olarak doğru adayı karşısına çıkarmak "sizin" de sorununuzdu. Aday zayıftı, kaybetti. Bu saatten sonra tüm Türkiye (bazıları hariç 😃) sefaleti boylayacak.

Bunun sizi bizi mi var? Sizli bizli mi olduk şimdi? Belli ki Türkiye'de yaşamıyorsun, bu yorumu yaptığına göre. İnsan ülkesinden kendini bu kadar soyutlar mı?

Son cümlen için maalesef haklısın, ama umurumda değil, benim kaçacak ülkem var. Kalanlar düşünsün.

Bunun sizi bizi mi var? Sizli bizli mi olduk şimdi? Belli ki Türkiye'de yaşamıyorsun, bu yorumu yaptığına göre. İnsan ülkesinden kendini bu kadar soyutlar mı?

Son cümlen için maalesef haklısın, ama umurumda değil, benim kaçacak ülkem var. Kalanlar düşünsün.
Maalesef Türkiye'de yaşıyorum. "Olan bize de oldu" lafındaki "biz", yani "siz", yani hepimiz... Kendimi bu ülkeden olabildiğince soyutluyorum gerçekten.

Maalesef Türkiye'de yaşıyorum. "Olan bize de oldu" lafındaki "biz", yani "siz", yani hepimiz... Kendimi bu ülkeden olabildiğince soyutluyorum gerçekten.
İstediğini de, istediğini yap, istediğin gibi düşün, boş ver. Yakın bir zamandan sonra gerçekten umurumda bile olmayacak.

Geri
Yukarı