Dolar 3.95 Oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Yer
Kâinat
Ekran Alıntısı.PNG

Gezi Parkı olaylarında göstericilere "Dolar 1,90 oldu." Diyenler neredesiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
#DirenDolar :)
Böyle bir hashtag acip Twitter'da trend olaydik iyiydi. Maalesef üye sayimiz yetersiz :)

Ayrica bundan sonra olaya maddi acidan bakmaya calisacagim hep, isterse 5 TL olsun dolar, tatilim ucuza gelecek. Bu sistemi destekleyenlere müstahaktir, bundan sonra kurunun yaninda yas da yansin.

Olmuyor iste istesem dahi olaya böyle bakamiyorum. Yazik bu halka, cok yazik.
Birilerinin ogullari vergisiz adalarda sirketler kursun, birileri de ayda bir kilo et yiyemesin. Cok yazik.

~~~Edit~~~

23843274_1988148414785267_4994254448030202181_n.jpg

Son düzenleme:
İlk imkanım bu ülkeden gitmek. Ülkemi seviyorum güzel bir ülke evim durur. Ama ülkemdeki şu salak zihniyetli olan insanlardan nefret ediyorum. Bu tür insanlar her yerde. Yukarıda bir örneği var yok 8 sene önce 1500 TL alıyormuş falan filan.

Xbox One X 500 dolarken Türkiye de 2700 TL. Bu en basit bir örnekti.

Dışarıda tam benim istediğim yaşantımda bir ülke varken ben ne diye burada durup savaşmak için uğraşayım.

Zenginlerin daha zengin ve fakirlerin daha fakir olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Giderim kahveye 3 dolar veririm en kralını içerim burada 15 - 20 TL veriyorsun bir zevki yok çünkü insana koyuyor.

Gelirim dolarla paramı 4 katına çevirip Türkiye de harcarım. Araplar ve bir çok ülkeden gelen insanlar böyle yapıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı