Dolar 3TL Altına Düşer Mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yarın doların fırlayacağını düşünüyorum. Zira gelen haberler pek iyi değil:
Hocam sırf BİST değer kazansın diye bunlar. Ama boş çaba. Bir bilgisayar toplayacaktım kursağımda bıraktılar. Hocam bu arada şimdi CNN Türk'de Cem Seymen'in Para Dedektifi adında bir programı var. Teknolojiden kodlamadan bahsediyorlar. Tavsiye ederim. :)

Ben şimdiden başlıyayım konuya ''Dolar 5 lira altına düşer mi beyler? Umarım ekonomik krizden kurtuluruz...'' gibisinden bir konuyla? Bu gidişat hiç iyiye işaret değil 2-3 kuruş dolar düştü diye heyecan yapmıyorum artık.

2008'den bu yana düştüğü hiç görülmemiş bu arkadaşın, istatistiklere göre son 2 yılın yükselişi inanılmaz derecede artmış vaziyette. Bir dalgalanmış bir durulmuş :)
Öyle gösteriyor ki şuanda da yükselmeyi yaşayıp 3,75'lerde duruldu. Yakında 4 görürüz gibi söylüyor istatistikler.

Adsız.jpg

Dalgalandım da duruldum, koştum arkandan yoruldum kısacası :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doların belirli oranda yükselmesi hükümetin istediği bir şeydi ihracat için ancak Benjamin'in freni patladı ve 3.94 civarına geldi şimdi ancak durdurabildiler.

Bugun çok minik bir miktarda düştü inşallah devamı gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı