Dolar 5 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Monitör dahil 2500 TL'ye aldığım sistem çok değer kazandı. Sadece ekran kartı 780 TL'ye aldım şu an 1200-1300 civarı gerisini siz düşünün. Kimse demiyor üretime, çiftçiye desteği azalttık bu yüzden dışarıdan alıyoruz üretim azalması doların yükselmesindeki en büyük faktör diye. Varsa yoksa diğer ülkelerin oyunu diyorlar. Bu bile saçma bir cevap, demek ki ekonomin müdahale edilemeyecek kadar iyi değildi. Hep insanları kandırdın ekonomi süper diye.

1111.PNG

Ekonomi 'GG'.

Dolar 5 TL oldu arkadaşlar ne düşünüyorsunuz? Ben aslında bu millete acımak istemiyorum. Çünkü kendileri istediler. Fakat olan maalesef bizlere de oluyor. ''Dolar artsa ne olur, ben TL kullanıyorum. Reis var olsun.'' diyenler yüzünden, takım tutar gibi parti tutanlar yüzünden ülke bu hale geliyor. ''Seçim geçsin, başkan olayım, her şey düzelecek.'' demişlerdi. Seçim geçti, başkan oldu, Asgari ücret hariç her şeye ama her şeye zam geldi. Savaşta olan Suriye'den bile patates aldık siz düşünün.. Allah ülkemizin yardımcısı olsun. Aynı gemideyiz sonuçta. İnşallah ekonomi düzelir, Türkiye daha iyi bir yer olur..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı