Dolar 7 olur mu?

Dolar 7 olur mu mu? Bu nasıl bir soru 7 olmasını geçtim 10-15 olmaması için her gün dua etmemiz lazım şu anda çıkan oyunlar 500 liraya yakın oluyor konsollarda zamanında oyunları 100 liraya aldığımızda içimiz ağlardı şimdi 350-400 liraya oyun bulunca sevinmeyen yoktur herhalde.

Dolar 4.09 iken CS:GO'ya başladım, 7 Nisan 2018'de, o günden sonra Dolar ile alakalı bir kriz yaşanmıştı, asla düşmeyeceği söylenmişti, öyle de oldu, 5 kuruşluk silah skinleri 13 kuruşu bulmuştu Türkiye'de hala da 10 kuruş civarında, yani kuruşluk şeyler bile etkilendi bu durumdan :/.

Skin piyasası o krizdeki artıştan sonra çöktü. Valve'de bu durumdan dolayı kumar olayını tamamen bitirme olayına gitti. Kısaca zaten Skin piyasası kötüydü o durumla daha kötü oldu dolarla ilgili yok bence. 10 kuruşluk şeyler bile etkilenmesine etkileniyor ama dolar düşünce etkileri geçiyor.

Skin piyasası o krizdeki artıştan sonra çöktü. Valve'de bu durumdan dolayı kumar olayını tamamen bitirme olayına gitti. Kısaca zaten Skin piyasası kötüydü o durumla daha kötü oldu dolarla ilgili yok bence. 10 kuruşluk şeyler bile etkilenmesine etkileniyor ama dolar düşünce etkileri geçiyor.
Aynen öyle, keşke düşse, (ama imkansız) hayalimdeki skinleri dizerdim.

Biz ekmeği dolarla mı alıyoruz yeğenim? Egonomi çok iyi yaw inanmayın bu ameriganya ajanlarına(!).

Zaten goronoyu tayyib baba saldı gardaşım. Önce amarıga sonra Rusyayı tamamen bitirene kadar durmayacak. Bu arada EYYYYYYYYYYYYYYYYYY Amariga sen kimsin yha?
Aynen öyle, keşke düşse, (ama imkansız) hayalimdeki skinleri dizerdim.

CS:GO'yu artık ruslar ve cs tiryakileri oynuyor artık. Ben CS 1.6 oynamaya başladım sende oyna. En azından orada skin veya lanet ruslar yok.

Geri
Yukarı