Dolar 8,36 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Şu an hükümet değişirse iyi olacak mı bence çok fark etmeyecek ama en azından daha kötüye gitmez çünkü şu anki hükümetin yönetim şekli kazanmak için gerekli olan oylarımı koruduktan sonra (%51 kendi seçmeni ) kendi çıkarıma bakarım.

Hocam yeni gelecek olan hükümet doğru atılımlar bile yapsa bu atılımları görene kadar aynı sefalet içinde yaşayacağız. Yani kısa zamanda düzelmemiz mümkün değil.

DracheN

Kilopat
Yer
Jüpiter
İyi kötü bir şekilde dolar 7.20'ydi aşağı iniyordu. Euro 8.55 civarıydı. Kötünün iyisiydi. Bir anda 3-4 ay önce göreve gelen Merkez Bankası başkanı görevden alındı sebebi belirtilmedi. %19 faizle 8.40 civarı dolar. Ülkeye bu yükün yüklenmesi bana doğru gelmiyor. Şeffaf bir yönetim olmalı. Sebep neydi? Faiz artırımından dolayı görevden alındıysa hükümetten habersiz faiz artırımı olma ihtimali yok. Bizim hassas bir ekonomimiz var sebeplerini saymaya gerek yok. Biz bunu görüyorken, hükümetin bu şekilde istikrarsız yönetim sergilemesi yatırımcıları iyiden iyiye kaçırdı. Umarım toplarlarız, çok üzgünüm ülkemi seven biri olarak.

Alaxel

Centipat
Makaleler
1
İyi kötü bir şekilde dolar 7.20'ydi aşağı iniyordu. Euro 8.55 civarıydı. Kötünün iyisiydi. Bir anda 3-4 ay önce göreve gelen Merkez Bankası başkanı görevden alındı sebebi belirtilmedi. %19 faizle 8.40 civarı dolar. Ülkeye bu yükün yüklenmesi bana doğru gelmiyor. Şeffaf bir yönetim olmalı. Sebep neydi? Faiz artırımından dolayı görevden alındıysa hükümetten habersiz faiz artırımı olma ihtimali yok. Bizim hassas bir ekonomimiz var sebeplerini saymaya gerek yok. Biz bunu görüyorken, hükümetin bu şekilde istikrarsız yönetim sergilemesi yatırımcıları iyiden iyiye kaçırdı. Umarım toplarlarız, çok üzgünüm ülkemi seven biri olarak.
toparlamaz adam bu kadar sorun varken kanal İstanbul yapacağım diyor yani yenisi gelecek katarın oturacağı ev için ek vergi vereceksin hizmet başlığı altında

FsneSuyu

Picopat
Yer
EVREN
Birden fırladı zaten neyse bakalım neler olcak.

DGDev

Decipat
Yer
Bir Volvo hayranı.
O sırada devlet adamları;

Lolipop _ Texting _ Tamamlandı - 0_7.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı