Dolar 8.40 oldu

Dün annemin Facebook hesabında biraz dolaştım, kitlede zerre kımıldama yok. Aynen devam reis, dolar 10 da olsa arkanda kitle var...
Abi adamlar duymuyor, dine bağlamak istemiyorum ama 40 camii olan bir ilde 41. yapıldı mı Allah dedi mi her şeyi bir kenara bırakıyorlar. Dolarmış, ekonomiymiş adam zaten gelmiş belli bir yaşa düşünmüyor, umursamıyor. Alıyor emekli parasını yoluna bakıyor. Yetmiyor da o para onlara. Sadece diyebileceğimiz üzücü ülkemiz için.

Abi adamlar duymuyor, dine bağlamak istemiyorum ama 40 camii olan bir ilde 41. yapıldı mı Allah dedi mi her şeyi bir kenara bırakıyorlar. Dolarmış, ekonomiymiş adam zaten gelmiş belli bir yaşa düşünmüyor, umursamıyor. Alıyor emekli parasını yoluna bakıyor. Yetmiyor da o para onlara. Sadece diyebileceğimiz üzücü ülkemiz için.
Maalesef doğrudan din ile ilgili.

:(

Dosya Ekleri

• E6C7ED67-36D8-40BA-9B41-FD09B49D4E5B.jpeg
    E6C7ED67-36D8-40BA-9B41-FD09B49D4E5B.jpeg
    45,3 KB · Görüntüleme: 65
Benim anlamadığım hala çıkıp buna bir son verelim neden denmiyor? Neden artık biri çıkıp üretim yapmamız gerektiğini vurgulamıyor. Ne olacak bu ülkenin hali biri dur demeli artık bu duruma.
Böyle düşünmeliyiz. Birisi artık dur demeli. Eğer dolar 10 olursa isyan çıkartacağım. Buraya da yazıyorum.

Devlet istifa edecek çok yakında, hazinede para kalmadı çünkü. Saraydır, Askeriye'dir, S-400, Diyanete ayrılan bütçe, dış borçlar, özel sektörün direkt iflas etmesi, ülkeye para girmesinin tek umudu turizmdi koronadan dolayı o da bitti. Ek vergi, faizle falan çözülecek iş değil, direkt ithalatı azaltacaklar. Hani hazinede şu an hiç para yok, Joe Biden da gelirse daha da kötü olur, artık Devlet gider gizli gizli IMF'den borç mı alır yoksa sınır kapılarını açıp Suriye'lileri mi salar hiç bilmem, ama tek bildiğim çok büyük bir ekonomik kriz gelecek 2021 ortalarında. Çünkü eritilen paranın haddi hesabı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı