Dolar artar mı?

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 823

m47

Kilopat
Birkaç ay sonra sistem toplayacağım fiyatlar çıkar mı artar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artıcak tabe Avrupa bizden korkuyor.
Bir de artık şu konuyu açmasanız mı baydık ya günde 3 4 kere görüyorum :D.

Dostum bilmiyorsan ne yorum yapıyorsun? Senin gibiler cevaplasın diye açıyoruz değil mi!
Aramızda müneccim yok, sen önce haddini bileceksin, dürüstçe cevap verene böyle hitap etmeyeceksin. Bunu demeseydin sana uzun uzun açıklama yapardım, artıp artmayacağını cevaplandıramasam bile ekonomik durumu ve gidişatını anlatıp yorumunu sana bırakacaktım. Şimdi fark ettim ki paragraflarca, üşenmeden sana yardımcı olmak için çalışmam gereksiz.

Cevabı görmek istiyorsan buna başvur...

crystal-ball-what-will-2015-bring-free-prezi-template-1-1024x576.jpg

Aramızda müneccim yok, sen önce haddini bileceksin, dürüstçe cevap verene böyle hitap etmeyeceksin. Bunu demeseydin sana uzun uzun açıklama yapardım, artıp artmayacağını cevaplandıramasam bile ekonomik durumu ve gidişatını anlatıp yorumunu sana bırakacaktım. Şimdi fark ettim ki paragraflarca, üşenmeden sana yardımcı olmak için çalışmam gereksiz.

Cevabı görmek istiyorsan buna başvur...

Eki Görüntüle 572546

Kardeşim ben gidişatı bilmiyorum Form'da gördüm 2 3 yıl önceki konuları. Orada herkes güzelce insanca yorum yapmış yardımcı olmuş.
Benim ne farkım var, burada yardım istedim demediğiniz bir şey kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
@m47 Ekonomi kadar değişken bir konuda uzmanları bile 4 ay sonrası için "kesin" cevap veremez. Uzun vadede Dolar artar mı? Artar. 4 ay sonra artar mı? İşte bunun cevabı yok, MB kasasında yeterli kaynak ya da swap yapılabilecek yurtdışı bağlantılar bulunduğu sürece bunun önüne geçilir. Bulunamazsa yarın bile artabilir.

Burada insanlar şaka yollu da olsa bilmiyoruz demişler işte, gayet dürüst cevaplar. Önceki konularda yardım edildi dediklerine bir göz at istersen, içlerinden kaç tanesi doğru çıktı ya da hangisinde ortak bir fikir edinildi?

@m47 ekonomi kadar değişken bir konuda uzmanları bile 4 ay sonrası için "kesin" cevap veremez. Uzun vadede dolar artar mı? Artar. 4 ay sonra artar mı? İşte bunun cevabı yok, MB kasasında yeterli kaynak ya da swap yapılabilecek yurt dışı bağlantılar bulunduğu sürece bunun önüne geçilir? Bulunamazsa yarın bile artabilir.

E tamam bak cevap verilebiliyormuş ne uzattınız boş yere tartışma.

Yeni konular

Geri
Yukarı