100 dolarım var, ne zaman bozdurayım?

Enes 12321

Decapat
Evet başlıkta göründüğü gibi 100 dolarım var bozdurayım mı? Dolar 6 Kasım'da yükselecek diyorlar ABD'de ara seçimlerden dolayı. Sizin görüşünüz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla bir değer artacağını sanmıyorum maksimum 6.5
zaten bankalar parayı bozdururken atıyorum 5.5 diye bozuyorlar
kararsız kaldım ne desem yanlış olur
kolay gelsin

6 Kasım' a kadar bekle, zira bende öyle yapacağım. Çok bir zaman yok. Eğer zararın yok ve beklemek istemiyorsan bozdur. Benim zararım olduğu için mecbur bekliyorum. Bu benim fikrim karar senin.

Son düzenleme:
Arkadaşlar doların artması Amerika ile alakalı olmadı şimdiye kadar. Doların diğer para birimleriyle karşılaştırmasına bakarsanız genelde sabit olduğunu görürsünüz. Türk lirası değer kaybettiği için dolar fırladı. Seçimin dolara pek etki edeceğini düşünmüyorum. Siz bilirsiniz.

Arkadaşlar doların artması Amerika ile alakalı olmadı şimdiye kadar. Doların diğer para birimleriyle karşılaştırmasına bakarsanız genelde sabit olduğunu görürsünüz. Türk lirası değer kaybettiği için dolar fırladı. Seçimin dolara pek etki edeceğini düşünmüyorum. Siz bilirsiniz.
Katılıyorum Doların artması nın trump ve amerikayla alakası yok üretmiyoruz dışarıya bağlıyız bu yüzden paramızı değeri düşüyor düştüğü içinde fırlaması gayet normal.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı